Psychológ zameraný na poradenstvo (m/ž)

HEADMAP s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 400 EUR/mesiac+ odmeny / príspevok na vzdelávanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť HEADMAP s.r.o. so zameraním na
(1) konzultácie s psychológom ako benefit pre zamestnancov
(2) recruitment
(3) hr consulting

do kolektívu 6 psychológov hľadá ďalšieho psychológa alebo psychologičku na čiastočný alebo celý pracovný fond. Primárnou náplňou práce sú konzultácie s psychológom, avšak aj tvorba zaujímavého odborného obsahu z oblasti psychológie.

Pracujeme výlučne s dospelou klientelou. Konzultácie poskytujeme formou online alebo v našich útulných priestoroch na Jarošovej ulici v Bratislave.

-➤➤ Kandidát/ka musí mať:
➤ Mgr. z jednoodborovej psychológie
➤ Mať ukončený alebo aspoň byť frekventantom vo výcviku zameranom na poskytovanie psychologického poradenstva
➤ Vedieť pre nás pracovať aspoň 3 celé dni do týždňa s dochádzaním do našeho office v Bratislave.

-➤➤ Je výhodou:
➤ Ak si technicky zdatnejší človek, nebojíš sa online sveta a technológií.
➤ Máš rád knowledge-based prístup, odborné vedecké štúdie a kvalitnú literatúru. Rád si veci naštuduješ, aby si vedel poskytnúť odbornú odpoveď.
➤ Ak si si pozrel/a náš tím na webe a myslíš si, že by si skúsenosťami a v rámci company-culture a prezentácie zapadol.
➤ V prípade, že si aj atestovaný/a to patrične finančne zohľadníme.

-➤➤ Ponúkame
➤ Okrem platu aj príspevok na vzdelávanie a na supervízie + extra dovolenku na vzdelávanie
➤ Flexibilné pracovné prostredie (online konzultácie môžeš robiť pokojne aj z domu).
➤ Príjemný pracovný kolektív, kde spolu raz za mesiac zájdeme na večeru. Máme aj skupinové intervízie

-➤➤ Máš čas len na polovičný pracovný fond?
➤ Nevadí, informujte nás o tom pri reakcii na ponuku a radi sa porozprávame o možnostiach spolupráce

Ak si sa do bojoval/a až sem, pravdepodobne ťa to zaujalo :). Budeme radi za tvoj životopis. V prípade záujmu sa vybraným uchádzačom ozveme do 5 pracovných dní od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

We are focused on end-to-end psychological services and recruitment for companies from broad range of industries.

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Petrík, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 4816205  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac