Řidič MKD

Head Logistics, s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká pobočka holandské firmy se silným zázemím stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí přijme řidiče C+E a ADR certifikát.

Nabízíme:
- turnusovou směnu min. 3 týdny práce, 1 týden volno
- země: převážně Německo, Holandsko Belgie
- auta: převážně Volvo
- možnost měsičního výdělku až 62 tisíc čistého !

- smlouva na dobu určitou na 2 roky, poté smlouva na neurčito
- 20 dní dovolené
- solidní jednání, výplata do 15. dne následujícího měsíce

- zaměstnavatel zajištuje do Holandska a zpět domů

- možnost dlouhodobé spolupráce

Požadavky:
- komunikativní znalost Němčiny nebo Angličtiny nutná ! – pro kominukaci s dispečinkem v NL
- minimální praxe a zkušenosti v oboru 1 rok
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, loajalita
- řidičský průkaz B+C+E, ADR certifikát, možnost dodělání
- další možné podmínky upřesní holandské vedení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3065650  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.