Programátor C#.NET, VB.NET | Programátor PHP, Java/C++ | Programátor – analytik

HDTS, a.s.

Miesto práce
Dlhá 2/B, 90031 Stupava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počítačové znalosti – programátor C#, VB.NET
• pokročilé znalosti niektorého z programovacích jazykov C# alebo Visual Basic.NET
• dobrá, resp. veľmi dobrá (pokročilá) znalosť jazyka SQL,
• znalosť tvorby aplikácii pre mobilné zariadenia.
• alternatívne aj - znalosť štatistického spracovania údajov,
• alternatívne aj - znalosť implementácie sieťovej komunikácie s využitím technológie WLAN a/alebo Bluetooth (2. a/alebo 3. vrstva OSI),

ALEBO

Počítačové znalosti – programátor PHP, C++/Java
• pokročilé znalosti programovacieho jazyka PHP + Java, resp. C++,
• skúsenosti s integráciou aplikácií Java/C++ a PHP,
• alternatívne - pokročilé znalosti programovacieho jazyka PHP a C#, a skúsenosti s integráciou aplikácií C# a PHP,
• dobrá znalosť jazyka SQL,
• alternatívne aj - znalosť používania protokolu protokolu Modbus a jeho integrácie s aplikáciami Java/C++,
• alternatívne aj - znalosť programovania PLC systémov Siemens Simatic,
• alternatívne aj - skúsenosti s technológiami digitálneho spracovania obrazových informácii, vrátane streamingu videa,
• alternatívne aj - znalosť tvorby aplikácii pre mobilné zariadenia.

VÝHODOU
Počítačové znalosti – programátor-analytik
• dobré znalosti a schopnosť implementovať prostriedky určené na formálny popis funkčných modelov softvérových systémov (napr. UML).
• dobré znalosti a schopnosť implementovať prostriedky na automatizované testovanie programových modulov/systémov – preferované platformy: Windows – C# / Visual Basic Net, Linux – Java / C++,
web – PHP,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
Visual Basic .NET - Pokročilý
.NET - Pokročilý
PHP - Pokročilý
Java - Pokročilý
C++ - Pokročilý

• skúsenosti (znalosti) z oblasti štatistického spracovania údajov sú výhodou,
• skúsenosti (znalosti) z oblasti implementácie sieťovej komunikácie s využitím technológie WLAN a/alebo Bluetooth (2. a/alebo 3. vrstva OSI) sú výhodou,
• znalosť druhého cudzieho jazyka (napr. ruského alebo nemeckého) je vítaná,
• vodičské oprávnenie kategórie B je vítané,
• analytické a koncepčné myslenie, kreativita,
• schopnosť samostane riešiť úlohy a problémy, dôslednosť, zodpovednosť,
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita.

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko & Čína) je poskytovateľom riešenia na individuálny rozvoj hráča, pričom je tento rozvoj možné merať, či celkovo porovnať veľkosť progresu. HDTS poskytuje služby a produkty pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Riešenia spoločnosti HDTS sú aplikované v 19 krajinách sveta. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné športy. Informácie o portfóliu www.hdtsgroup.com
HDTS (Slovakia, Canada, Russia and China) is a provider of solutions for the individual development of players, while this development of the player can be measured and compared with the overall progress. HDTS provides services and products for the creation of hockey diagnostic and training centers. The company creates its own products, software and also uses the integration of third-party solutions. HDTS solutions are used in 19 countries around the world. In addition to hockey, diagnostic products are also intended for other sports. Portfolio information www.hdtsgroup.com
HDTS (Словаччина, Канада, Росія та Китай) є постачальником рішень для індивідуального розвитку гравців, при цьому цей розвиток гравця можна виміряти і порівняти із загальним прогресом. HDTS надає послуги та продукти для створення хокейних діагностичних та тренувальних центрів. Компанія створює власні продукти, програмне забезпечення, а також використовує інтеграцію сторонніх рішень. Рішення HDTS використовуються в 19 країнах світу. Окрім хокею, діагностичні продукти призначені і для інших видів спорту. Інформація про портфоліо www.hdtsgroup.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2847319  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, podľa kvalifikácie