Špecialista medzinárodných poistných programov

HDI Versicherung AG pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Obchodná 2, Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a správa poistných zmlúv
- Starostlivosť o klienta
- Komunikácia s maklérmi a zákazníkmi
- Práca s partnerskými prevádzkovými systémami, spolupráca s produkčnými kanceláriami
- Podpora underwritingu
- Podpora likvidácii poistných udalostí

Profesijné požiadavky
- Ukončené VŠ vzdelanie
- Dobrá znalosť anglického jazyka, znalosť NJ vítaná
- Prax v poisťovníctve, skúsenosť s programovým poistením vítaná

Osobnostné predpoklady
- Samostatnosť, dôkladnosť
- Schopnosť rýchlo prijímať a uplatniť nové informácie a poznatky
- Vysoká úroveň verbálnej a písomnej komunikácie

- Práca v malom kolektíve a príjemnom prostredí
- Možnosť odborného rastu
- Sociálne benefity
- Vysoký podiel fixnej zložky v mzde

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

HDI Versicherung AG pobočka poisťovne z iného členského štátu je organizačnou zložkou rakúskej poisťovne HDI Versicherung AG so sídlom vo Viedni. Cieľovým zákazníckym segmentom na Slovensku je oblasť priemyslu, predovšetkým energetika, strojárenstvo, elektrotechnika, výroba všeobecne, stavebníctvo, ale tiež väčšie a stredné podniky z oblasti obchodu a služieb. Nosnými produktmi v tomto segmente sú poistenie majetku a technických rizík, poistenie zodpovednosti za škodu a poistenie dopravy. Práve v týchto druhoch poistenia dokáže HDI ponúknuť klientom komplexné riešenia pre ich individuálne poistné potreby v európskom štandarde vrátane analýzy rizík a ich poistno-technického špecifikovania. Rovnako HDI SK poskytuje servis a podporu koncernovým klientom poisteným v rámci medzinárodných poistných programov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2621434  Dátum zverejnenia: 9.7.2016