Slovenskí lekári potrební vo Veľkej Británii

HCL International

Miesto práce
10 Old Bailey London EC4M 7NG, Veľká Británia
Mzdové podmienky (brutto)
4051 - 9843 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste lekár/ka hľadajúci novú pracovnú príležitosť a ďalší progres vo svojej kariére?
HCL Permanent v súčasnosti hľadá lekárov rôznych odborov a špecialízacii, ktori chcú pracovať vo Veľkej Británii. Prax v UK nie je doležitá a budeme Vas podporovať v priebehu celého procesu.

Máme niekoľko voľných pracovných miest v rôznych lokalitách. Ak to znie ako ideálna príležitosť pre Vás, alebo pre niekho koho poznáte, napíšte e-mail na [email protected] alebo volajte +44 (0) 20 7861 8777 ext. 2052 este dnes. Nenechajte si újsť túto príležitosť! Teším sa na Vašu odpoveď.

Ročný plat aspoň EUR 48,620

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

HCL Permanent is a recruitment agency looking for doctors and nurses to come and work in the UK. We have been operating for over 10 years and we have helped thousands of healthcare professionals start their career in the UK.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

HCL International rýchlo rastie v celej Veľkej Británii a po celom svete. Špecializujeme sa na uvádzanie zdravotných sestier a zdravotníckych pracovníkov do trvalých pracovných miest vo Veľkej Británii, Spojených arabských emirátoch, Ameriky a Austrálie.
ID: 2305127  Dátum zverejnenia: 27.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4051 - 9843 EUR/mesiac