Zdravotná sestra vo Veľkej Británií

HCL International

Miesto práce
Veľká Británia, Bratislava
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
31150 - 43150 EUR/rok, plat za rok a závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zdravotnej sestry v štátnych alebo súkromných nemocniciach na rôznych klinikách a oddeleniach v rámci celej Veľkej Británii

ponúkajú okrem atraktívného platu aj:
- 6 týždňov ubytovanie zadarmo,
- plne hradená letenka domov po 6 odpracovaných mesiacoch,
- uvítací balíček,
- prácu s moderným technickým vybavením,
- práca v medzinárodnom kolektíve,
- 27 dní dovolenky,
- 8 dní dovolenky počas štátnych sviatkov,
- možnosť prácovať nadčasy,
- finančné príspevky pre zamestnanca aj pre deti zamestnanca,
- zamestnanecké zľavy vo vybranýchspoločnostiach

Interview pre nemocnice prebiehajú prostredníctvom Skype, takže nie je potrebné cestovanie.

Záujemcovi prosím pošlite svoj životopis v anglickom jazyku na [email protected] a my Vás budeme do 48 hodín kontaktovať a s radosťou Vám vysvetlíme celkový postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť HCL Permanent vo Veľkej Británii pomáha a podporuje zdravotnė sestry z Európskej Únie, ktoré chcú pracovať pre súkromné alebo štátne nemocnice v rámci celej Veľkej Británie.

Ak chcete zmeniť svoju budúcnosť novým smerom, zvýšiť si svoju životnú úroveň a zdokonaliť sa v anglickom jazyku, sme tu pre Vás.
Máme dlhoročné skúsenosti pomáhaním zdravotným sestrám, rovnako ako ste vy, aby si našli vysnívanú prácu vo Veľkej Británii.

HCL Permanent ponúka poradenstvo a pomoc sestrám v úspešnom hľadaní práce vo Veľkej Británii úplne ZADARMO, pretože sme financovaní nemocnicami, ktoré si nás najali, aby sme im našli čo najlepších kandidátov na pozíciu zdravotná sestra. Kancelárie máme po celom svete. Naši priateľskí a a viacjazyčne znalí konzultanti sú odborníkmi vo svojom odbore.

Ak sa chcete naozaj presťahovať za prácou do Veľkej Británie, sme pripravení Vám pomôcť.

HCL Permanent ponúka nasledujúce služby:
- Nájdenie trvalého zamestnanie v NHS (National Health Service – skupina štátnych nemocníc) alebo v súkromných nemocniciach,
- Sprostredkúvanie a pripravenie Vás na interview,
- Asistencia pri registrácii v NMC - Nursing & Midwifery Council (Združenie zdravotných sestier a pôrodných asistentiek),
- Pomoc pri získaní National Insurance Number
(národné poistenie) a pri zakladaní bankového účtu,
- Pomoc pri hľadaní ubytovania a letenky,
- Pomoc pri akýchkoľvek tažkostiach pri premiestnení sa do VB;

A navyše ostávame s Vami v kontakte aj po umiestnení do nemocnice, aby sme sa uistili, že ste s pracovnou pozíciou spokojný.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

("Bc.")Absolv Vysokoškolsky diplom o udeliní akademického titulo “magister z ošetrovatel’stva” (“Mgr.”)
alebo
- Vysokoškolsky diplom o udeliní akademického titulo “bakalár z ošetrovatel’stva” (“Bc.”)
alebo
- Absolventsky diplom v študijnom odbore diplomavaná všeobecná sestra,
- aktívny a zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť tímovej spolupráca v medzinárodnom kolektíve,
- ochota vzdelávať sa a učiť sa nové veci v novom prostredí.

HCL International rýchlo rastie v celej Veľkej Británii a po celom svete. Špecializujeme sa na uvádzanie zdravotných sestier a zdravotníckych pracovníkov do trvalých pracovných miest vo Veľkej Británii, Spojených arabských emirátoch, Ameriky a Austrálie.
ID: 2212699  Dátum zverejnenia: 6.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 31150 - 43150 EUR/rok, plat za rok a závisí od skúseností