Építésvezető

HBM Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Szlovák Köztársaság

Külföldi tulajdonú, építőipari vállalat mélyépítésben jártas munkatársat keres építésvezetői munkakörbe:

Feladatok:
• Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése, alvállalkozók, beszállítók pályáztatása, művezetők munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok felügyelete, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása,
• Ütemterv készítése, naprakész követése,
• Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetővel, alvállalkozókkal, alvállalkozók munkájának koordinálása és irányítása,
• Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása,
• Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, illetve ellenőrzése,
• Kivitelezési költségek követése,
• Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Építésvezetésben és kivitelezés szervezésben szerzett, min. 5 éves, referenciákkal igazolt szakmai gyakorlat,
• Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt,
• Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, hatékony kommunikáció a csapattagokkal,
• Széleskörű és naprakész szakmai ismeretek,
• Számítástechnikai ismeretek (MS Project, AutoCad, MS Office)
• Tárgyalóképes Magyar, Angol és Szlovák nyelvtudás

Amit ajánlani tudunk:
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
• Piacképes fizetés,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Állandó kihívásokkal teli munkakör,
• Munkavégzés helye Magyarország, Szlovákia és a környező országok

Fényképpel, fizetési igény megjelölésével ellátott angol nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre kérjük megküldeni.

főiskolai végzettség

A cég rövid jellemzése

Külföldi tulajdonú, építőipari vállalat.
ID: 1714586  Dátum zverejnenia: 14.4.2014