Rozpočtár stavieb

HBH Projekt spol. s r.o. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude tvorba rozpočtov, výkaz výmer a ocenenie dopravných stavieb alebo súvisiacich objektov. Súčasťou vašej činnosti bude príprava súťažných podkladov do tendrov zhotoviteľov stavieb. Budete sa významným spôsobom podieľať na príprave a osude najväčších dopravných stavieb na českom a slovenskom trhu.

HBH Projekt je jednou z popredných konzultačných spoločností v oblasti dopravnoinžinierskych stavieb na českom a slovenskom trhu. Sme moderná spoločnosť, ktorá si veľmi váži prívetivú a ústretovú firemnú kultúru. Ponúkame vám:
• Samostatnú a vysoko zodpovednú prácu
• Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
• Profesionálny rast v priateľskom kolektíve
• Motivujúce platové ohodnotenie na základe výsledkov a praxe
• Zaškolenie a profesionálnu podporu skúseného profesionála
• Nástup ihneď

Záujemcov o ponúkanú pozíciu prosíme, aby zaslali životopis a motivační list na adresu - [email protected]. Do predmetu prosím uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate a preferované miesto práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Očakávame od vás vysokú samostatnosť a zodpovednú prácu s dôrazom na dôslednosť a s citom pre detail. Vzhľadom k významnému postupu technológií do stavebníctva je dôležité venovať čas sebavzdelávaniu a rozširovaniu obzorov. K práci budete potrebovať cit pre prácu s číslami a veľkou výhodou vám v každodennej činnosti bude systematickosť. Ako minimum požadujeme:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie stavebného smeru
• Výbornú aktívnu znalosť programu MS Excel
• Aspoň 3 roky prax v projekcii, na stavbe, alebo pri príprave stavieb (dopravnoinžinierskych stavieb)
• Výbornú orientáciu v stavebných výkresoch
• Orientáciu v priebehu stavebných prác na veľkých dopravnoinžinierskych stavbách
Výhodou pre prácu na pozícii je:
• Znalosť cenníkov a ich použitie pri oceňovaní dopravnoinžinierskych stavieb (Cenekon, Odis, Urs, ...)
• Ovládanie rozpočtárských programov (ASPE, Cenkros, ...)
• Znalosť cudzích jazykov

Sme nezávislá projektová a konzultačná spoločnosť v oblasti dopravnej infraštruktúry so sídlom v Českej republike. Združujeme viac ako 200 špičkových odborníkov. Pracujeme na najväčších a najzaujímavejších projektoch v Českej republike, na Slovensku aj inde v zahraničí. Rozumieme svojmu odboru, máme výborné zázemie, priateľskú firemnú kultúru. Posúvame náš odbor ďalej k budúcnosti.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 471756  Dátum zverejnenia: 31.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou