Vedoucí prodeje - stylový nábytek

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 1500 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolu se svým nadřízeným, manažerem prodejny, budete odpovídat za výsledky a zdravý získ prodejny, Zajistíte dobrý výkon prodejny a to, aby všichni zaměstnanci uměli skvěle prodávat a zákazníka stavěli na první místo. Budete vést, motivovat, zapojovat a sledovat zaměstnance prodejny tak, aby dosahovali prodejních cílů. Stanete se součástí jedinečné týmové kultury ve vaší prodejně. Získáte příležitost k rychlé a profesionální kariéře. Budete pracovat v společnosti, která se velmi dobře stará o své zaměstnance. Za dobrý výkon získáte skvělé odměny - spolu se svými kolegy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní mezinárodní a úspěšné společnosti, kde je možné se reálně kariérně růst. Nabízíme zajímavou a práci v příjemném dynamickém prostředí. Samozřejmostí jsou slevy na produkty, dovolená navíc, motivační finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Úspěšná a stabilní mezinárodní dánská společnost s tradicí skoro 40let, působící v oblasti maloobchodu zaměřeného na domácí nábytek, textil a dekorace , která si zakládá na zákaznickém přístupu tak na firemní kultuře a přístupu ke svým zaměstnancům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

retail, maloobchod, nábytek, doplňky, prodej

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Pokladna - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste osoba silně orientováni na výsledek, máte zkušenosti s vedením týmu 1-2 roky ideálně v maloobchodu, dokážete úkoly vnímat v širších souvislostech - a také úkoly delegovat, daří se vám v dynamickém a rušném prostředí, dokážete dobře motivovat a inspirovat, do všeho jdete s nadšením a pozitivním přístupem, dokážete současně věnovat pozornost mnoha věcem, máte schopnost empatie a dokážete přijmout za vlastní řadu věcí, které sdílíte se svými kolegy? Pak jste ten koho hledáme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3115483  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR