Recepční part-time(8-14h)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
750

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění plynulého chodu recepce
- telefonická a emailová komunikace
- zpracování pošty
- administrativní agenda společnosti
- zajištění občerstvení, letenek, služebních cest, konferencí
- rezervace zasedacích místností
- obstarání vstupních karet

Informace o náboru

Hovoříte dobře anglicky, máte příjemné vystupování a vyhledáváte práci s lidmi? Máte alespoň půl rok zkušenost jako recepční či v administrativě? Pak jste tím správným kandidátem/kandidátkou. Hledáme pečlivou, komunikativní a proaktivní osobnost s proklientským přístupem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho významného klienta, farmaceutickou společnosti, sídlící v centru Bratislavy hledáme kandidáty/ky na pozici Recepční na částečný úvazek.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
ID: 2731718   Dátum zverejnenia: 21.9.2016