Store Manager - Trnava

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Okres Trnava
plný úvazek
Termín nástupu
31.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
830 - 900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kompetence:
-zodpovědnost za chod prodejny
-vedení týmu
-školení zaměstnanců
-reporty
-merchandising
-aktivní prodej
-průzkum konkurence

Informace o náboru

Nabízíme:
- práci pro úspěšnou prémiovou společnost
- zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí
- školení v oblasti technik prodeje
- finanční ohodnocení 850-900 Euro
- slevu na produkty
- možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Skvělá příležitost v retailu pro zkušeného a flexibilního kandidáta na pozici Store Manager, který má praxi s vedením menšího týmu a nechybí mu smysl pro detail a velký zájem o práci pro fashion společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- min.SŠ vzdělání
- min 2 roky praxe na obdobné pozici
- reprezentativní vzhled a profesionální vystupování
- zájem o aktivní prodej
- stresuodolnost a aktivní přístup k práci
- orientaci na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2186927  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830 - 900 EUR/měsíc