E-shop manažer s NJ

Hays Czech Republic, s.r.o.

Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce je správa internetového obchodu, podpora marketingových aktivit, komunikace s klienty a také kolegy v rámci zahraničních poboček a tvorba překladů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám nadstandardní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, propracovaný systém školení, slevy na firemní produkty a příspěvky na relaxaci.

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujme, zašlete svůj životpis s fotografií na email [email protected].
Vzhledem k velkému množství reakcí na inzerci, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze kandidáty odpovídající všem uvedeným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti módy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v Brně v oblasti módy, hledáme marketingového manažera s němčinou. Očekáváme od Vás velmi dobrou znalost německého jazyka a zkušenosti se správou e-shopu. Výhodou je znalost marketingových nástrojů a grafických programů. Upřednostníme pečlivého kandidáta s dobrými organizačními schopnostmi, který bude aktivně přistupovat k plnění svých úkolů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2176000  Dátum zverejnenia: 9.7.2015