Product manager ČR/SR OTC

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Product Manager OTC

MARKETING
FARMACIE
PŘÍLEŽITOST PRO PRODUKTOVÉ MANAGERY/BRAND MANAGERY

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme kandidáta na pozici Product Manager OTC CZ a SK

Vybraný kandidát bude mít na starosti více produktů, pro které bude vytvářet marketingovou strategii a marketingový plán. Dále bude mít na starosti lokální i korporátní marketingové kampaně, marketingové analýzy, bench marketing a budgeting. Očekává se podpora a motivace prodejního týmu, kooperace s logistickým, obchodním a finančním oddělením, komunikace s mediálními a PR agenturami a KOL leadery.

Klient požaduje minimálně 3 roky zkušeností na pozici Brand Managera nebo Product Managera, VŠ, plynulou znalost AJ, nadstandardní znalost MS Office a excelentní komunikační dovednosti. Dále je požadována samostatnost a organizační schopnosti.

Náš klient nabízí velmi dobré platové ohodnocení, benefity (např:auto i pro soukromé účely, laptop, blackberry atd.) a zázemí stabilní mezinárodní společnosti.

Vzhledem k množství reakcí na inzerci je možné odpovědět pouze těm uchazečům, kteří splňují veškeré podmínky a budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

farmaceutická společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1939831  Dátum zverejnenia: 26.11.2014