Key Account Manager - FMCG, logistika

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Maďarsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky a FMCG hledá vhodného kandidáta na pozici KEY ACCOUNT MANAGER, pro Slovensko a Maďarsko.

Náplň práce:

Každodenní komunikace se zákazníky, zákaznický servis, udržování a rozvíjení vztahů. Řešení obchodních, logistických a finančních procesů. Pravidelné návštěvy u zákazníků a u obchodních řetězců - Globus, Tesco, Ahold atd. Revidovat dosavadní proces a vytvářet návrhy ke zlepšení s cílem maximalizovat zákazníkovu spokojenost. Nastavit spolupráci a logistický systém tak, aby se minimalizovali ztráty a reklamace.
Pravidelný reporting, pravidelné cestování v rámci regionu Čechy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na této pozici můžete očekávat profesionální přístup, příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti, zajímavé a motivující platové ohodnocení s nadstandartními benefity auto, mobil, notebook, vzdělávání, příspěvek na sportovní/kulturní aktivity atd

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím aplikujte prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavé pracovní nabídky naleznete na www.hays.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Zkušenost s obchodem, zákaznickou péčí s velkými zákazníky a ideálně i velkými řetězci alespoň 3 roky
Angličtina na pokročilé úrovni, schopnost komunikovat se rodilými mluvčími
Slovenština, Maďarština na plynulé úrovni
Ochota cestovat v rámci Slovenska, Maďarska
Prozákaznická orientace, samostatnost, proaktivita, komunikativnost
Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1890111  Dátum zverejnenia: 6.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 50000 Kč/měsíc