Informace o pracovním místě

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
HAYLEY CZ s.r.o.

Kvalitář

Česká pobočka obchodní společnosti se sídlem v UK vypisuje výběrové řízení na níže uvedenou pozici.

Název pozice: Kvalitář

Popis pozice:
  • Kontrola zboží měřením kvalitativních parametrů na příjmu ve stanoveném rozsahu včetně záznamů (vstupní kontrola). Sortiment: spojovací materiál, těsnění, zkompletované výrobky apod.
  • Pravidelná měsíční kontrola zboží ve skladu
  • Kontrolovat vyskladňování podle FIFO
  • Měření vzorků a pořizování záznamů
  • Provádět namátkovou kontrolu produktů před jejich odesláním zákazníkovi
  • Vyřizování reklamací a komunikace s dodavateli a odběrateli

Popis pozice/Odpovědnost:
  • Zpracování 8D Reportů.
  • Vypracování odpovědí k notifikacím udělených zákazníky
  • Vyhodnocování interních neshod a sledování trendů
  • Zpracování analýz notifikací/reklamací zákazníků
  • Uvolnění zboží odpovídajícího specifikaci k přijetí na sklad a následnému vyskladnění zákazníkovi
  • Kontrolovat s nadřízenými platnost výkresů a zdokonalovat interní procesy, které mají vliv na kvalitu dodávaného zboží
  • Dodržování interních dokumentovaných postupů QMSE,BOZP a PO

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • praxi v oboru min. 1 rok
  • ZNALOST AJ NA KOMUNIKATIVNÍ UROVNI
  • uživatelská znalost Microsoft Excel
  • přesnost, pečlivost
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • příjemné vystupování
  • orientace na zákazníka
  • loajalitu
  • schopnost rozvíjet se

Nabízíme:
  • práci v mladém kolektivu rozvíjející se firmy
  • zázemí zahraniční společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • možnost každodenní komunikace v AJ s rodilými mluvčími
  • penzijní připojištění
  • finanční bonusy v případě plnění stanoveného obchodního plánu

Pokud vás naše nabídka zaujala, prosím, pošlete nám CV a do předmětu uveďte "Kvalitář".

Adresa společnosti
Železná 964
61900 Brno

ID: 2742255   Dátum zverejnenia: 29.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.