Vedoucí týmu: vývoj webových a mobilních aplikací v Plzni

HAY GROUP CZECH s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hay Group je mezinárodní poradenskou firmou se sedmdesátiletou historií. Celosvětově zaměstnáváme přes 4 000 lidí, kteří pracují v 86 pobočkách ve 49 zemích světa. Našim zákazníkům nabízíme především poradenství zaměřené na lidské zdroje. Radíme, jak správně vybrat nové zaměstnance do konkrétních pozic. Pomáháme je motivovat, odměňovat a rozvíjet, čímž zvyšujeme jejich produktivitu a spokojenost.

V současné době hledáme do našeho týmu kolegu / kolegyni na pozici:

Vedoucí týmu: vývoj webových a mobilních aplikací

Co Vás čeká?

  • Vedení menšího týmu webových a mobilních vývojářů
  • Řízení projektů a zodpovědnost za jejich dokončení
  • Práce na profesionálních aplikacích pro liniové a HR managery
  • Každodenní komunikace s kolegy z USA
  • Účast na výběrových řízeních na nové kolegy do týmu

Co byste měl/a umět, abyste ve výběrovém řízení uspěl/a a práce Vás u nás bavila?

  • Zkušenost s vedením lidí / projektů alespoň 2 roky, výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Velmi dobrou úroveň anglického a českého jazyka
  • Zkušenost s programováním webových nebo mobilních aplikací (JavaScript, HTML, CSS nebo programování pro Android či iOS)
  • Orientaci v současných webových / mobilních standardech, trendech a technologiích
  • Zkušenosti s vývojem v jazycích Java, .Net nebo PHP je pro nás plus

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivující ohodnocení
  • Každoroční navyšování mzdy, zajímavé finanční bonusy a systém firemních benefitů
  • Vzdělávání v oblasti vedení lidí
  • Občasné pracovní cesty do USA (Philadelphie)
  • Zázemí stabilní, rostoucí společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Příjemné, pozitivní pracovní prostředí v moderních prostorách v centru Plzně
  • Flexibilní pracovní dobu

Místo pracoviště: Plzeň

Pokud Vás nabídka práce u nás zaujala, klikněte na tlačítko odpovědět a pošlete nám Váš životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2134287  Dátum zverejnenia: 9.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.