Medzinárodná logistická spoločnosť hľadá kolegu na pozíciu Business Analyst IT CZ&SK !

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
Ivana Krasku 31, 91705 Trnava-Modranka
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Bližšie informácie na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Vedenie projektov, ich aktualizácia a identifikácia možných problémov
•Dokumentovanie business procesov a požiadaviek
•Vytváranie technických odporúčaní, vedenie testovania a tak zaručiť dodanie správneho riešenia
•Spolupráca na projektoch, zodpovednosť za dodanie špecifických úloh včas
•Efektívna komunikácia so všetkými oddeleniami spoločnosti
•Navrhovanie inovatívnych riešení
•Analytický a efektívny prístup k riešeniu problémov

Práca v nadnárodnej spoločnosti.
3 dni voľna nad dovolenkový štandard
Zabezpečenie potrebných školení
Príspevok na stravné lístky
Športovo relaxačné poukážky
Možnosť kariérneho rastu
Účasť na firemných podujatiach
Príspevok pri pracovných výročiach (5,10,15,20 rokov)
Ročný bonus na základe splnenia výkonnostných cieľov.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím žiadosť na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prehľad o IT infraštruktúre a skúsenosti s projektovým riadením výhodou.
Inovatívnosť.
Snaha a schopnosť učiť sa.
Analytický a efektívny prístup k riešeniu problémov.
Zodpovednosť, tímovosť.
Vodičský preukaz B.

Medzinárodná spoločnosť HAVI Logistics, s.r.o. sa špecializuje na skladovanie a logistiku potravinového sortimentu pre nadnárodné spoločnosti v troch teplotných režimoch s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov, ktoré potravinová logistika vyžaduje. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu dlhodobo - od roku 1992 a momentálne zásobuje McDonald s reštaurácie na SK a v CZ a čerpacie stanice OMV.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ivana Krasku 31
91705 Trnava-Modranka
ID: 2751045   Dátum zverejnenia: 5.10.2016