Medzinárodná logistická spoločnosť hľadá do svojho tímu kolegu na pozíciu Účtovník!

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
Ivana Krasku 31, 91705 Trnava-Modranka
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Bližšie informácie na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie účtovných dokladov (účtovanie došlých a vyšlých faktúr, hmotného majetku, bánk, pokladne, DPH, interných dokladov), mesačných účtovných závierok, asistencia pri ročnej účtovnej závierke, vykonávanie platieb, spolupráca s auditormi počas predbežného a finálneho auditu, príprava daňových priznaní, výkazov pre štatistický úrad, daňový úrad, národnú banku pre spoločnosti HAVI Logistics s.r.o. SK a HAVI Logistics s.r.o. CZ
Pozícia umožňuje kandidátovi obsiahnuť komplexne účtovníctvo slovenskej aj českej časti spoločnosti.

Práca v nadnárodnej spoločnosti
3 dni voľna nad dovolenkový štandard
Zabezpečenie potrebných školení
Príspevok na stravné lístky
Športovo relaxačné poukážky
Možnosť kariérneho rastu
Účasť na firemných podujatiach
Príspevok pri pracovných výročiach
Ročný bonus na základe splnenia výkonnostných cieľov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím žiadosť na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť.
Zodpovednosť.
Flexibilita.
Tímovosť.
Inovatívnosť.
Snaha a schopnosť učiť sa.

Medzinárodná spoločnosť HAVI Logistics, s.r.o. sa špecializuje na skladovanie a logistiku potravinového sortimentu pre nadnárodné spoločnosti v troch teplotných režimoch s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov, ktoré potravinová logistika vyžaduje. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu dlhodobo - od roku 1992 a momentálne zásobuje McDonald s reštaurácie na SK a v CZ a čerpacie stanice OMV.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ivana Krasku 31
91705 Trnava-Modranka
ID: 2531370   Dátum zverejnenia: 3.11.2016