Asistent/-ka právneho tímu (Bratislava)

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kancelária Bratislava

Pre posilnenie tímu najväčšej česko-slovenskej advokátskej kancelárie Havel, Holásek & Partners poskytujúceho špičkové právne poradenstvo v súčasnosti hľadáme vhodného kolegu či kolegyňu na pozíciu ASISTENT/-KA PRÁVNEHO TÍMU, ktorý/-á bude podporovať tím našich právnikov a bude zodpovedať za administratívny chod časti kancelárie.

Popis pozície:

  • administratívna podpora právnikov
  • úprava a formátovanie dokumentov, zmlúv a prezentačných materiálov
  • príprava podkladov pre fakturáciu
  • organizácia stretnutí
  • korešpondencia, vybavovanie telefonátov
  • organizačné záležitosti súvisiace s administratívnou podporou
  • pracovná doba spravidla 9:00 – 17:30 hod.
  • práca s internými informačnými systémami

Očakávame:

  • flexibilitu, precíznosť a proaktivitu
  • SŠ/prvostupňové VŠ vzdelanie (právný smer výhodou)
  • pokročilú znalosť AJ, ďalší jazyk výhodou
  • prax na podobnej pozícii (min. 1-2 roky)
  • veľmi dobrú znalosť práce s PC (MS Office – najmä Word a Outlook, očakávame predchádzajúcu znalosť formátovania)
  • schopnosť pracovať pod tlakom
  • diskrétnosť a lojalitu
  • multitasking a timemanagement

Ponúkame:

  • adekvátne finančné ohodnotenie a benefity zodpovedajúce pozícii v poprednej advokátskej kancelárii
  • motivujúci systém hodnotenia
  • možnosť rotácie v rámci back-office
  • zodpovednú prácu v mladom kolektíve
  • príjemné pracovné prostredie v priestoroch moderného biznis centra
  • možnosť osobného aj profesného rozvoja
  • zapojenie do organizácie chodu kancelárie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Havel, Holásek & Partners s kanceláriami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave je s tímom viac jako 180 právnikov, 100 advokátov a viac ako 500 spolupracovníkov, vrátane 130 zamestancov spolupracujúcej inkasnej agentury Cash Collectors, najvätšou česko-slovenskou právnickou firmou.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2844076  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.