Advokát/-ka (pracovné právo a obchodné zmluvy)

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kancelária Bratislava

Advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners s kanceláriami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave je s viac ako 170 právnikmi a celkovo viac ako 500 spolupracovníkmi najväčšou česko-slovenskou právnickou firmou. Advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners je podľa výsledkov oficiálnej súťaže Právnická firma roku v posledných troch rokoch najúspešnejšou českou advokátskou kanceláriou, a to na základe počtu titulov, ale aj na základe počtu nominácií. Pre náš dynamicky sa rozvíjajúci slovenský tím, ktorý v súčasnosti tvorí 17 právnikov, hľadáme vhodných kolegov/kolegyne na pozície ADVOKÁT/-KA a aktívnymi skúsenostmi v oblasti Pracovné právo, Obchodné právo a Fúze a akvizície.

Očakávame:

  • VŠ vzdelanie – slovenské právne vzdelanie
  • výbornú znalosť platného práva
  • vynikajúci znalosť anglického jazyka
  • predchádzajúcu skúsenosť z medzinárodnej či poprednej slovenskej advokátskej kancelárie
  • znalosť ďalších svetových jazykov vítaná
  • časovú flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie
  • schopnosť tímovej práce
  • lojalitu ku kancelárii a záujem o trvalý profesijný rast v rámci kancelárie

Ponúkame:

  • zaujímavú pracovnú príležitosť v priateľskom kolektíve trvale rastúci česko-slovenskej advokátskej kancelárie
  • výnimočnú možnosť ďalšieho profesijného rastu na pozícii senior právnika
  • odpovedajúce finančné ohodnotenie
  • úzku spoluprácu na komplexných projektoch s poprednými poradenskými firmami
  • prácu pre prestížnu slovenskú, českú a zahraničnú klientelu
  • príjemné pracovné prostredie

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Havel, Holásek & Partners s kanceláriami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave je s tímom viac jako 180 právnikov, 100 advokátov a viac ako 500 spolupracovníkov, vrátane 130 zamestancov spolupracujúcej inkasnej agentury Cash Collectors, najvätšou česko-slovenskou právnickou firmou.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1907520  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.