Advokát - soutěžní právo

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kancelář Bratislava

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners, Právnická firma ČR pro rok 2013 v oblasti soutěžního práva, hledá do svého dynamicky se rozvíjejícího týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ADVOKÁT SE ZAMĚŘENÍM NA SOUTĚŽNÍ PRÁVO.

Očekáváme:

  • dlouhodobou zkušenost s aplikací soutěžního práva v mezinárodní nebo přední tuzemské advokátní kanceláři
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a schopnost týmové práce
  • zájem o aktivní rozvoj slovenské soutěžní praxe

Nabízíme:

  • unikátní pracovní příležitost v trvale rostoucí česko-slovenské advokátní kanceláři
  • úzkou spolupráci při rozvoji slovenské soutěžní praxe
  • moderní pracovní prostředí a odpovídající finanční ohodnocení
  • práci pro prestižní klientelu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Havel, Holásek & Partners s kanceláriami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave je s tímom viac jako 180 právnikov, 100 advokátov a viac ako 500 spolupracovníkov, vrátane 130 zamestancov spolupracujúcej inkasnej agentury Cash Collectors, najvätšou česko-slovenskou právnickou firmou.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1815148  Dátum zverejnenia: 28.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.