Junior koncipient/-ka oddelenia vymáhania pohľadávok

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kancelária Bratislava

Do tímu najväčšej česko-slovenskej právnickej firmy Havel, Holásek & Partners hľadáme vhodného spolupracovníka na pozíciu JUNIOR KONCIPIENT/-KA, ktorý bude podporovať tím našej spolupracujúcej inkasnej agentúry Cash Collectors, zaoberajúcej sa správou pohľadávok.

Očakáváme:

  • výbornú znalosť platného slovenského práva
  • VŠ právne vzdelanie 2. a vyššieho stupňa
  • skúsenosť s vymáhaním pohľadávok vítaná
  • počítačové znalosti – Word, Excel, Outlook, práca s internetom
  • vodičský preukaz (skupina B)
  • časovú flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie
  • schopnosť tímovej práce
  • lojalitu a záujem o trvalý profesijný rast v rámci kancelárie
  • pozícia vhodná i pre absolventov

Ponúkame:

  • zaujímavú pracovnú príležitosť v priateľskom kolektíve trvalo rastúcej advokátskej kancelárie
  • možnosť ďalšieho profesijného rastu
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • prácu pre prestížnu slovenskú, českú a zahraničnú klientelu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Havel, Holásek & Partners s kanceláriami v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave je s tímom viac jako 180 právnikov, 100 advokátov a viac ako 500 spolupracovníkov, vrátane 130 zamestancov spolupracujúcej inkasnej agentury Cash Collectors, najvätšou česko-slovenskou právnickou firmou.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1804871  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.