Recepčná/ý

Hauerland spol. s r.o.

Miesto práce
Matúšova 56, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonicky kontakt s klientami firmy, prijímanie návštev,evidencia pošty, administratívne činnosti, spolupráca s ekonomickým oddelením, práca s databázou, kniha jázd, evidencia stravných listkov, administratívna podpora, odosielanie pošty, nákup kancelárskych potrieb.

Ponúkame prácu, ktorá nie je stereotypná, príjemný kolektív, teambuilding, možnosť uplatnit svoje nápady, vítame tvoju iniciatívu.

Zivotopisy prosím zasielajte výhradne mailom. V životopise uveďte svoje finančne požiadavky. Oslovíme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Prijemne vystupovanie, Organizačne schopnosti, iniciatívny pristup k práci, spoľahlivosť a precíznosť, dodržiavanie stanovených terminov

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom trhu s 30-ročnou históriou, patríme medzí lídrov v reklamnom priestore. Sídlime v blízkosti Horského parku, kde máme výrobné aj kancelárske priestory. Našim klientom zabezpečujeme pokrytie všetkých reklamných a marketingových potrieb. Urobíte správny krok ak si pozriete našu web stránku, instagram (#hauerlandltd) alebo Facebook a dozviete sa o nás všetko aktuálne a potrebné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2102300  Dátum zverejnenia: 4.5.2015