Obchodný zástupca

Haton Servis s.r.o.

436, 082 53 Záborské, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj vzduchotechnických systémov firmám, obchodom, koncovým klientom, developerom a podobne. Vytváranie databázy klientov . Starostlivosť o klientov. Komunikácia s klientmi po celom Slovensku (telefonicky, e-mailom, osobne). Hľadanie nových obchodných príležitosti.

Flexibilný pracovný čas,
Mobil
Notebook,

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email [email protected].

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na čísle 0949 767 898.

Ďakujeme všetkým záujemcom, z dôvodu veľkého množstva uchádzačov môžeme kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, plánovanie si svojho času, príjemné vystupovanie voči klientom

Výhradné zastúpenie firmy Nuaire na Slovenskom, Českom a Poľskom trhu. Ponúkame iniciatívne vzduchotechnické jednotky do akéhokoľvek priestoru, či už rezidenčného, alebo komerčného.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3027871  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou