Obchodný zástupca NR / Výrobca stavebnej chémie a suchých zmesí

Kreisel Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacVýška nástupného platu a bonusy sa budú odvíjať od praxe a kvalifikácie daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o klientov vo zverenom regióne, vedenie obchodných rokovaní, vypracovávanie cenových ponúk a technické poradenstvo,
• Vyhľadávanie nových zákazníkov,
• Budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi,
• Vedenie obchodných rokovaní,
• Riešenie individuálnych požiadaviek zákazníkov,
• Prieskum trhu – potenciál, konkurencia, trendy, zisťovanie potrieb zákazníka,
• Plánovanie obchodnej stratégie a plánu predaja vo zverenom regióne a jeho plnenie,
• Organizácia školení pre klientov,
• Spracovanie cenových ponúk, technologických postupov a riešení (v spolupráci s technickým oddelením), sledovanie pohľadávok,
• Pravidelné reporty,
• Prezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb
• Spolupráca na marketingových aktivitách

Na tejto pozícii sa stávate kontaktným partnerom pre : Stavebniny, realizačné firmy, investorov, projektantov , developerov

• Atraktívne finančné ohodnotenie,
• Práca v stabilnej spoločnosti ( člen skupiny FIXIT GRUPPE )
• Služobný automobil aj na súkromné účely,
• Notebook,
• Mobilný telefón
• Vynikajúce podmienky pre ďalší odborný a finančný rast

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len uchádzači spĺňajúci uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

• Komunikatívnosť,
• Ochota cestovať
• Samostatnosť,
• Zodpovednosť,
• Technické a logické myslenie,
• Prax na pozícii obchodný zástupca nevyhnutná

Skupina FIXIT GRUPPE
Kreisel Slovensko s.r.o. je súčasťou skupiny FIXIT GRUPPE, ktorá zastrešuje na Európskom trhu 5 silných výrobcov suchých zmesí a stavebnej chémie. FIXIT, HASIT, KREISEL,RÖFIX a GREUTOL
Zázemie silnej medzinárodnej skupiny umožňuje pravidelné inovácie v oblasti vývoja nových produktov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2693250  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac