Sales manager - hospital business (slovensko)

HARTMANN - RICO a.s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete sa podieľať na tvorbe obchodných stratégií a zabezpečovať ich realizáciu pre zverenú trhovú platformu?
Zvládnete pripraviť plány predaja a zabezpečiť dosiahnutie obratových a profitových cieľov?
Trúfnete si viesť a motivovať zverený tím k dosahovaní požadovanej výkonnosti?
Sú za Vami vidieť pracovné výsledky, ktoré si môžeme overiť?

Čo k tejto práci potrebujete:
- VŠ vzdelanie
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)
- Znalosť nemocničného prostredia a trhu Hospital je veľkou výhodou
- Skúsenosť s riadením predajného tímu reprezentantov
- Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- Schopnosť riešiť zložité situácie, rozhodovať, presvedčiť a získať si druhých
- Schopnosť pracovať pri vysokom pracovnom nasadení
- Znalosť práce s PC (Excel, PowerPoint, Word)
- VP skup. B

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude vedenie a riadenie predaja za účelom získania trhových podielov a dosahovaní plánovaného rastu obratu a plánovaného zisku vo svojej oblasti zodpovednosti

Partnermi zvereného tímu sú nemocnice, lôžkové zariadenia a odborné ambulancie na Slovensku.
Súčasťou práce je implementácia cenovej stratégie a politiky pre dlhodobú maximalizáciu profitability spoločnosti, riadenie nadnárodných projektov v prostredí slovenského zdravotníctva a budovanie profesionálnych vzťahov s kľúčovými obchodnými partnermi. Samozrejmosťou bude zodpovednosť za svoje rozhodnutia a obchodné vzťahy, jednanie v súlade so záujmami skupiny HARTMANN a vlastného tímu. Vďaka Vašim skúsenostiam, talentu a odbornému zaškoleniu v rámci adaptácie sa stanete akceptovaným lídrom, ktorý bude vykonávať kľúčové rozhodnutia.

Naše motto znie:
„HARTMANN. O krok ďalej pre zdravie.“
Náš slogan korešponduje s našim poslaním: Pomáhame ľuďom jednoduchšie a účinnejšie sa starať o zdravie.

Chcete tieto hodnoty zdielať s nami?
Ak áno, kliknite na tlačítko "Odpovědět".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 2311885  Dátum zverejnenia: 2.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.