Sales representative (Prešovský kraj)

HARTMANN - RICO a.s.

Místo práce
Prešovský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašou pracovnou náplňou bude poradenstvo, prezentácia a predaj medikálneho sortimentu v lékárňach a ambulanciách lekárov. Pre túto prácu hľadáme dynamických a spoľahlivých kandidátov, ktorí majú nadpriemerné komunikačné a prezentačné schopnosti a obchodného ducha a sú schopní samostatne riadiť obchodné aktivity v pridelenom regióne.

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdelanie
· Úspešnú prax v obchodnej činnosti
· VP sk.B a ochotu často cestovať
Očakávame tvorivú, zodpovednú a cieľavedomú osobnosť, tímového hráča

Ponúkame:

· Samostatnú a kreatívnu prácu
· Programy individuálneho rozvoja a vzdelávania
· Motivujúce platové ohodnotenie
· Služobný automobil aj na súkromné použitie, mobilný telefón, notebook

Zamestnávateľ:

HARTMANN - RICO spol. s r.o.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 1916295  Dátum zverejnenia: 3.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.