Obchodný/á referent/ka

Harting s.r.o.

Miesto práce
Mlýnská 2, 160 00 Praha 6 - centrála, okres Nitra
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Podpora zvyšovania predajov aktívne využívajúcich procesov Lead Managementu a databázy CRM
 Aktívna spolupráca s externým obchodným zástupcom vo všetkých aspektoch obchodného procesu vrátane prípravy obchodných stretnutí, obchodnej ponuky a jejho Follow up.
 Komunikácia so zákazníkmi, ich podpora v technických otázkach, ponuka riešení na princípoch Multiplication of Applications
 Zvyšovanie podielu zákazníkov využívajúcich E-business
 Spracovanie objednávok v systéme SAP, kontrola logistického procesu až po dodanie zákazníkovi
 Podpora po predajného servisu, práca s reklamáciami a prípadnými sťažnosťami zákazníkov
 Podpora lokálnych aj medzinárodných aktivít firmy, účasť na veľtrhoch a školeniach

• Silné firemné zázemie nadnárodnej korporácie
• zaujímavú a zodpovednú prácu
• veľmi dobré platobné podmienky s motivačnou zložkou
• zamestnanecké benefity
• podpora profesného rastu

V prípade záujmu o toto pracovní miesto zašlete svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou na tento kontakt:
HARTING s.r.o.
p. Jozef Muran
J. Simora 5
940 52 Nové Zámky
+421 918 430 570
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

 Vzdelanie SŠ/VŠ ekonomického alebo technického zamerania – elektrotechnický smer je výhodou
 Pracovná prax na podobnej, najlepšie vo firme so zahraničnou účasťou, aspoň 2 roky, pozícia nie je vhodná pre absolventov
 Ochotu angažovať sa vysokým pracovným nasadením
 Aktívna znalosť anglického jazyka overená praxou vo firme so zahraničnými kontaktmi
 Zručnosť pri práci s PC, vynikajúca znalosť MS Office a programu SAP
 Starostlivosť a zodpovednosť
 Flexibilita, komunikatívnosť, organizačné schopnosti

Firma HARTING s.r.o. je dcérskou spoločnosťou jedného z vedúcich výrobcov v oblasti priemyslovej konektivity so sídlom v Nemecku a obchodného zastúpenia na území Českej a Slovenskej republiky.
Z dôvodov plánovanej personálnej zmeny hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu FIELD SALES ENGINEER pre našu kanceláriu v NITRE.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2715023  Dátum zverejnenia: 6.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po dohode