Manažer pro velkoobchodní zákazníky - Slovenská republika

HART Sp. z o.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

· komplexní prodejní politika a zastupování firmy ve svěřeném regionu

· příprava nabídek

· získávání nových klientů a péče o stávající klienty, poradenství pro klienty firmy

· vytváření pozitivních vztahů s klienty

· analýzy trhu, reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· minimálně ukončené středoškolské vzdělání

· komunikativní a asertivní jednání při navazování kontaktů s klienty

· znalost automobilového průmyslu a problematiky náhradních dílů a konstrukce automobilů

· praktická znalost počítačů a aplikací sady MS OFFICE

· efektivní organizace práce, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

· řidičský průkaz skupiny B

· bydliště v regionu, ideálně západní Slovensko

Výhodou bude, pokud budete umět

· znalost polského jazyka výhodou

Co vám můžeme nabídnout

· zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě

· práci v zaměstnaneckém poměru nebo na IČO

· motivační systém ohodnocení

· možnost zvyšování kvalifikace a profesního rozvoje

· firemní benefity

· zázemí silné a prosperující společnosti s mezinárodní působností

Souhlasím, aby společnost HART Sp. z o.o., ul. Lihovarská 679/40, 718 00 Ostrava -Kunčičky, IČ: 27854264 (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (vyhledávání, ukládání, úprava, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání pouze písemnou formou. Zasláním svých osobních údajů potvrzuji, že jsem seznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2642333  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.