Obchodný reprezentant s ND pre maďarský trh

HART sp. z o.o., organizačná zložka

Miesto práce
Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prezentácia komplexnej predajnej politiky a zastupovanie firmy vo zverenom regióne v Maďarsku
• príprava ponúk a osobné návštevy u klientov
• získavanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov, poradenstvo
• vytváranie pozitívnych vzťahov s klientmi
• analýzy trhu, reporting

Ponúkame:
• zaujímavú prácu vo firme dynamicky sa rozvíjajúcej na európskych trhoch
• motivačný systém odmeňovania
• možnosť zvyšovania kvalifikácie a profesijného rastu
• zázemie silnej a prosperujúcej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
• služobné vozidlo

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Uzávierka prihlášok 30.11.2016. Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku a fotografie v elektronickej forme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodné, technické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• schopnosť učiť sa novým veciam
• komunikačné schopnosti a asertívne jednanie pri nadväzovaní kontaktov s klientmi
• znalosť automobilového priemyslu, problematiky predaja náhradných dielov a konštrukcie automobilov
• praktická znalosť počítačov a aplikácií sady MS OFFICE
• efektívna organizácia práce, zodpovednosť a samostatnosť
• vodičský preukaz skupiny B
• znalosť maďarského jazyka na úrovni Expert je podmienkou

Firma HART pôsobí na trhu náhradných dielov pre osobné, ľahké úžitkové vozidlá a motocykle už viac ako 25 rokov a patrí medzi popredných distribútorov náhradných dielov v strednej Európe. Firma HART rozširuje svoj tím a na uvedenú pozíciu hľadá vhodných kandidátov.
Hľadáte výzvy, ste ambiciózny a máte skúsenosti v oblasti predaja náhradných dielov do automobilov?
Ste výborným obchodníkom, máte talent a efektívne vyjednávacie schopnosti?
Chcete pracovať vo firme, v ktorej môžete využiť Váš potenciál?
Ak áno, táto ponuka je pre Vás.

Družstevná 38
080 06 Prešov
ID: 2787787   Dátum zverejnenia: 31.10.2016