Veterinárny asistent/ Veterinárna sestra - pridaj sa k nášmu tímu a pomáhaj zvieratám

HardWood VetCare j. s. a.

Miesto práce
Petstar - MVDr. Jozef Bereščák, Slovenská, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Miluješ prácu so zvieratami? Si pracovitý/á, pohotový/á, zvládaš stres a baví Ťa práca v tíme? Náš tím veterinárnej kliniky PetStar rozširujeme o pozíciu veterinárneho asistenta/sestry a hľadáme práve Teba!

Veterinárna klinika PetStar , hľadá novú posilu do tímu veterinárnych asistentov/sestier, ktorá má pozitívny prístup k zvieracím pacientom a má chuť pracovať. Prax v odbore je vítaná, no nie je podmienkou. Budeš mať okolo seba skúsený tím lekárov a sestričiek, ktorí Ti kedykoľvek ochotne pomôžu a poradia.

Môžeš sa tešiť na najmodernejšie vybavenie a špecialistov vo svojom odbore, ktorým budeš pomáhať so starostlivosťou o zvieratá, ktoré nám majitelia s dôverou zverili.

V rámci svojej práce budeš mať možnosť:

  • asistovať ošetrujúcim lekárom pri diagnostike USG a RTG vyšetrenia, endoskopie, stomatologické zákroky, chirurgické zákroky, CT a MRI vyšetrenia na špecializovanom pracovisku.
  • starať sa o hospitalizovaných a pooperačných pacientov.
  • obsluhovať laboratórne prístroje a medicínske zariadenia.
  • pripraviť operačné sály , inštrumenty na operačné zákroky.
  • pripraviť pacienta na zákrok a komunikovať s klientom.
  • pracovať s veterinárnym softvérom a registračnou pokladňou.

  • Získaj podporu odborného rastu a vzdelávania, ktorá Ti umožní rozvíjať tvoje zručnosti a znalosti.
  • Pridaj sa k mladému a priateľskému tímu kolegov, ktorý sa teší na Tvoju prítomnosť.
  • Zaučíme Ťa do našich systémov a štandardov, aby si  čo najrýchlejšie napredoval/napredovala.
  • Ponúkame  benefity, ktoré zahŕňajú napríklad zvýhodnené ceny na produkty a služby pre tvoje  zvieratko.
  • Pracuj pre spoločnosť, ktorá sa stará o zvieratá a pomáha im zlepšovať ich kvalitu života.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veterinárne lekárstvo

Špecializovaná veterinárna klinika PetStar v Košiciach a Veterinárne diagnostické centrum v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Chuť pomáhať zvieratám
  • Zručnosti v starostlivosti o zvieratá
  • Chuť učiť sa a napredovať
  • Dobré komunikačné a tímové zručnosti

Sme najväčšia a najrýchlejšie rastúca skupina veterinárnych kliník, ktoré sa rozhodli spojiť sily s cieľom pozdvihnúť úroveň veterinárnej starostlivosti v Českej republike a na Slovensku.

Skupinu VetCare Group sme založili v roku 2019 a dnes, s 10 veterinárnymi centrami v Česku a na Slovensku (vrátane najväčších veterinárnych nemocníc v oboch krajinách), pri kombinovanom akvizičnom a organickom raste tržieb 100% p.a., sme za posledné 3 roky najrýchlejšie rastúca veterinárska konsolidačná platforma v strednej Európe.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Karabinošová
Tel.: +421908738221
E-mail: poslať životopis
ID: 4813659  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac