Можливість для людей з України

Veterinárna sestra / asistent

HardWood VetCare j. s. a.

Miesto práce
Na vrátkach 13, Dúbravka
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacDruh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok. Motivujúce platové ohodnotenie od 1000€ v závislosti od skúseností + mesačné odmeny podľa honotenia do 200€, príspevok na stravovanie (90€ mesačne), pohotovostné príplatky, nočné, víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veterinárna klinika Sibra-centrum veterinárnej medicíny v Bratislave, hľadá novú posilu do tímu veterinárnych asistentov/sestier, ktorá/ý má pozitívny prístup k zvieracím pacientom a má chuť pracovať. Prax v odbore je vítaná, no nie je podmienkou. Budeš mať okolo seba skúsený tím lekárov a sestričiek, ktorí Ti kedykoľvek ochotne pomôžu a poradia.

Môžeš sa tešiť na spoluprácu s uznávanými špecialistami a certifikovanými lekármi na vynikajúco vybavenom modernom pracovisku (laboratórne analyzátory krvi, EKG, RTG, USG, CT, MRI).

Náplň práce:

asistencia pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach,

fixácia zvierat,

obsluha laboratórnych prístrojov a medicínskych zariadení,

starostlivosť o hospitalizovaných pacientov a po-operačná starostlivosť,

spracovanie vzoriek a práca s diagnostickými prístrojmi,

dezinfekcia prostredia,starostlivosť o inštrumenty, sterilizácia inštrumentov, príprava operačnej sály práca s autoklávom,

príprava pacienta na zákrok, komunikácia s klientmi,

práca s klinickým softvérom,

práca s registračnou pokladnicou

Zaujímavá a zmysluplná prácu

Pracovná stabilita

Práca v príjemnej atmosfére

Zaškolenie, podpora v ďalšom vzdelávaní

Veterinárna starostlivosť o vlastné zvieratá

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veterinárne lekárstvo

SIBRA - centrum veterinárnej medicíny je veterinárna klinika s referenčným postavením, venujeme širokému portfóliu špecializovanej veterinárnej starostlivosti s láskou ku zvieratám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úprimný záujem a chuť pracovať
Chuť učiť sa, zodpovednosť

Pozitívny vzťah k zvieratám je podmienkou
Odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť niekoľko požiadaviek naraz
Zmysel pre prácu v tíme

Sme najväčšia a najrýchlejšie rastúca skupina veterinárnych kliník, ktoré sa rozhodli spojiť sily s cieľom pozdvihnúť úroveň veterinárnej starostlivosti v Českej republike a na Slovensku.

Skupinu VetCare Group sme založili v roku 2019 a dnes, s 10 veterinárnymi centrami v Česku a na Slovensku (vrátane najväčších veterinárnych nemocníc v oboch krajinách), pri kombinovanom akvizičnom a organickom raste tržieb 100% p.a., sme za posledné 3 roky najrýchlejšie rastúca veterinárska konsolidačná platforma v strednej Európe.

Kontakt

Kontaktná osoba: MVDr. Ficová Silvia
E-mail: poslať životopis
ID: 4808899  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac