Veterinárny lekár/ lekárka

HardWood VetCare j. s. a.

Miesto práce
Petstar - MVDr. Jozef Bereščák, Slovenská, Košice
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veterinárna klinika PETSTAR Košice hľadá do svojho teamu veterinárneho lekára/lekárku na plný úväzok.

Pracovná pozícia vhodná pre lekára s praxou, ale aj pre absolventa.

Náplňou práce je interná a preventívna medicína. Absolventov radi zaučíme.

Podporíme vo vzdelávaní-ESAVS, Upskill...

Nástupný plat od 1000-1500 EUR brutto v závislosti od praxe, práca na mandátnu zmluvu, 20 dní platenej dovolenky.

Sme plne vybavená veterinárna klinika aktuálne so 7 lekármi a stredným personálom, poskytujeme kompletné veterinárne služby v oblasti chirurgie (mäkká chirurgia, ortopédia, laparoskopia), stomatológie, internej medicíny a fyzioterapie.

  • Umožníme ti rast a rozvoj v tvojom odbore pomocou odborných školení a kurzov ESAVS, Upskill.
  • Zabezpečíme ti profesionálne prostredie v modernej veterinárnej klinike
  • Poskytneme ti možnosť využitia našej siete veterinárnych kliník po celom Slovensku a v zahraničí, kde môžeš získať nové skúsenosti a spoznať nových kolegov.
  • Poskytneme ti prístup k najnovším technológiám a diagnostickým zariadeniam na trhu, aby si mohol/mohla ponúknuť najlepšiu starostlivosť našim pacientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Veterinárna klinika PETSTAR Košice.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veterinárne lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme najväčšia a najrýchlejšie rastúca skupina veterinárnych kliník, ktoré sa rozhodli spojiť sily s cieľom pozdvihnúť úroveň veterinárnej starostlivosti v Českej republike a na Slovensku.

Skupinu VetCare Group sme založili v roku 2019 a dnes, s 10 veterinárnymi centrami v Česku a na Slovensku (vrátane najväčších veterinárnych nemocníc v oboch krajinách), pri kombinovanom akvizičnom a organickom raste tržieb 100% p.a., sme za posledné 3 roky najrýchlejšie rastúca veterinárska konsolidačná platforma v strednej Európe.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Karabinošová
Tel.: +421908738221
E-mail: poslať životopis
ID: 4805537  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac