Prevádzkový manažér veterinárnej kliniky

HardWood VetCare j. s. a.

Podunajské Biskupice, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy viazaná na finančné ukazovatele bude stanovená na základe skúseností uchádzača a vzájomnej dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčšia a najrýchlejšie rastúca skupina veterinárnych kliník v našom regióne, VetCare Group CZ & SK, hľadá posily do svojho tímu.

Sme skupina veterinárnych kliník, ktoré sa rozhodli spojiť sily s cieľom pozdvihnúť úroveň veterinárnej starostlivosti v Českej republike a na Slovensku.

Skupinu VetCare Group sme založili v roku 2019 a dnes, s 10 veterinárnymi centrami v Česku a na Slovensku (vrátane najväčších veterinárnych nemocníc v oboch krajinách), pri kombinovanom akvizičnom a organickom raste tržieb >100% p.a., sme za posledné 3 roky najrýchlejšie rastúca veterinárska konsolidačná platforma v strednej Európe.

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu prevádzkového manažéra / manažérky jednotlivých veterinárnych kliník, s priamou finančnou a prevádzkovou zodpovednosťou za ich výkon a rozvoj, vrátane:
- Riadenia, vedenia a motivácie tímu kliniky
- Manažmentu starostlivosti o zákazníkov a štandardu kvality starostlivosti
- Manažmentu nákladov a výdajov kliniky
- Riadenia zásobovania veterinárnej kliniky a zodpovednosť za skladové hospodárstvo
- Riadenia všeobecnej administratívnej agendy
- Nastavenia marketingovej stratégie
- Nastavenia vnútorných procesov a dohľad nad ich dodržiavaním
- Aktívnej spolupráce na realizácii strategických plánov
- Zavádzania skupinových iniciatív v rámci zverenej veterinárnej kliniky
- Pravidelného reportingu a komunikácii s holdingom skupiny VetCare Group
- Priameho podieľania sa na ďalšom rozvoji veterinárnej kliniky
-Pomoc s manipuláciou zvieracieho pacienta

Preferujeme skúsených kandidátov s predchádzajúcimi manažérskymi skúsenosťami, ktoré zahŕňali priamu biznisovú zodpovednosť za výsledok tímu alebo firmy, s chuťou robiť prácu, ktorá má skutočný dopad na ktorom záleží.

Nezáleží z akého odvetvia prichádzate, dôležité je nasadenie, ťah na bránku a nadšenie pre našu spoločnú víziu – akcelerovaným spôsobom posúvať vpred štandardy starostlivosti o našich zvieracích pacientov, kvalitu starostlivosti pre našich zákazníkov a podmienky práce, uplatnenia, rozvoja a rastu pre celý náš odborný personál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Aspoň 2-ročné skúsenosti na manažérskej pozícii s priamou zodpovednosťou za výsledky tímu alebo celej spoločnosti
- Analytické a finančné schopnosti: schopnosť manažovať príjmy a výdaje kliniky
- Zameranie na zákazníka: schopnosť porozumieť potrebám zákazníkov a poskytovať im vynikajúce služby
- Pozitívny prístup: proaktívny prístup a prevzatie zodpovednosti za každý čiastkový projekt
- Komunikačné a vyjednávacie schopnosti: schopnosť budovať vzťahy, ovplyvňovať zainteresované strany a vyjednávať dohody
- Znalosť marketingu: skúsenosti s reklamou vo vyhľadávaní, správou sociálnych sietí a vyhodnocovaním výkonnosti kampaní

Sme najväčšia a najrýchlejšie rastúca skupina veterinárnych kliník, ktoré sa rozhodli spojiť sily s cieľom pozdvihnúť úroveň veterinárnej starostlivosti v Českej republike a na Slovensku.

Skupinu VetCare Group sme založili v roku 2019 a dnes, s 10 veterinárnymi centrami v Česku a na Slovensku (vrátane najväčších veterinárnych nemocníc v oboch krajinách), pri kombinovanom akvizičnom a organickom raste tržieb 100% p.a., sme za posledné 3 roky najrýchlejšie rastúca veterinárska konsolidačná platforma v strednej Európe.
ID: 4780735  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac