Obchodný zástupca (sortiment viď náš web)

HAPPY END spol. s r.o.

Bratislavská 83, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízie z predaného

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Obchoduje so stálymi obchodnými partnermi
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
5. Vedie obchodné rokovania
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9.Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
10.Zodpovedá za zverené prostriedky, za splnenie úloh a plánu predaja

budú spresnené na pohovore.

Chceme Vám oznámiť, že výberové konanie pre tento región bude prebiehať na centrále spoločnosti v Pezinku.

Ak Vás naša ponuka zaujala prosíme Vás pošlite nám Váš životopis mailom na našu adresu.

Kancelária pre obchodného zástupcu je v Pezinku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme Vás?

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia práce a komunikácia s ľuďmi potom nás kontaktujte. Od obchodníka budeme chcieť aby dosahoval úspechy a aby predával s ľahkosťou.

Máme vysoké nároky a meriame množstvo uzatvorených zmlúv. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.

Výhodou kandidáta je, ak má dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup, organizačné schopnosti a zručnosť v kalkuláciách cien.

Spoločnosť HAPPY END spol. s r. o. je významným dodávateľom prostriedkov na riešenie úniku kvapalín, bezpečnosť práce a protipožiarnu ochranu v Slovenskej republike. Naše výrobky pomáhajú zachraňovať majetok, zdravie i životy pri nehodách a znižujú náklady pri riešení bežných situácií v priemysle a doprave. Od svojho vzniku v roku 1996 spoločnosť HAPPY END spol. s r. o. spolupracuje so zahraničnými partnermi, s domácimi hasičskými záchrannými zbormi a s ostatnými zákazníkmi s cieľom, zaistiť im čo najlepšie služby a servis. Za toto obdobie naši pracovníci nadobudli bohaté skúsenosti pri riešení problémov zákazníkov hlavne v oblasti ekológie. Naši zákazníci vysoko oceňujú možnosť širokého výberu tovaru, okamžitého odberu havarijných prostriedkov a ich účinnosť pri riešení neočakávaných udalostí. Dodanie tovaru zaisťujeme promtne vlastnou dopravou alebo zásielkovou službou.

viď www.heppyend.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2339356  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízie z predaného