Kuchárka v Detských jasliach od 8.30 - 12.30 hod

Centrum HAPPY, s. r. o.

Miesto práce
Gruzínska 12, 821 05 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 600 EUR/mesiac, 4 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do detských jaslí hľadáme spoľahlivú a skúsenú kuchárku, ktorá si rozumie s deťmi. Uchádzačka bude variť pre cca 60 detí v bežnej kuchynke rodinného domu, zostavovať jedálniček, zostavovať nákupný zoznam, objednávať on-line nákup + pomáhať pri kŕmení drobcov, upratovanie kuchyne. Prac. doba: iba pracovné dni 8.30 - 12.30 hod.

Ideálne zamestnanie popri MD alebo pre trpezlivú dôchodkyňu.
Skúšky odbornej spôsobilosti výhodou, nie povinnosťou.

mladý stabilný kolektív
férové jednanie
práca iba Po-Pi v stabilnom čase
firemná strava
možnosť výhodného umiestnenia dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

trpezlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Centrum Happy je sieť súkromných jaslí a škôlok v Bratislave - detské jasle, škôlky pre deti prevažne vo veku 1-3 a 2-6 rokov. Svojim malým klientom aj ich rodinám ponúkame odborné, kvalitné a komplexné služby, rodinnú atmosféru a vysoko nadštandardný prístup. Bližšie informácie na www.centrumhappy.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1418326  Dátum zverejnenia: 18.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 600 EUR/mesiac, 4 EUR/hod