Rozpočtár/rozpočtárka

HANT Stredné Kysuce s. r. o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
máj 2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vypracovávanie rozpočtov a cenových ponúk, kalkulácií
- kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie
- porovnanie projektovej dokumentácie s výkazom výmer
- kompletizácia dokumentácie pre verejné obstarávanie
- vypracovávanie časových harmonogramov

V prípade Vášho záujmu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania na uvedené kontaktné údaje.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti HANT Stredné Kysuce, s. r. o. so spracovaním svojich osobných údajov pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie budú iba uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
- dobré organizačné schopnosti, flexibilita
- podmienkou je prax na danej pozícii v stavebníctve minimálne 2 roky
- znalosť tvorby rozpočtov v ODISe(resp. Cenkrose plus ) je podmienkou

Stavebná spoločnosť.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1714916  Dátum zverejnenia: 14.4.2014