Montážny technik hydraulických zariadení

HANSA - FLEX Hydraulik, s.r.o.

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik vykonáva montážne a servisné práce na hydraulických zariadeniach v súlade s technickými predpismi a normami platnými pre spoločnosť. Poskytuje služby servisného vozidla priamo u zákazníkov, ako výroba hydraulických vedení, výroba hydraulických hadíc, tlakovanie systémov, servis a diagnostika hydraulických systémov, technicko-poradenská činnosť.

V prípade dobrých hospodárskych výsledkov mimoriadne odmeny.

Spätne kontaktovaní budú LEN uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá, hlavne strojárske (technické) vzdelanie alebo prax v oblasti servisu stavebných a iných strojov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hydraulické stroje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť hydraulického systému (časti hydraulického obvodu, funkcia hydraulických prvkov, ...).
Samostatnosť pri vybavovaní uložených úloch,
kompletné riešenie obchodného prípadu (objednávka, ponuka, servisný zásah, fakturácia, ...),
komunikatívnosť - príjemné vystupovanie voči zákazníkom,
aktívne pristupovanie k hľadaniu nových zákazníkov,
dobrá fyzická kondícia,
manuálne zručnosti.

Spoločnosť sa zaoberá hydraulikou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2274950  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou