Junior inžinier údržby - výzva pre absolventov VŠ s elektrotechnickým zameraním

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Štúra 1033/78, Ilava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My ti ponúkame naučiť sa:
 pochopiť význam slova TPM
 čo je to skutočná preventívna údržba zariadení v automobilovom priemysle
 získať vedomosti počas poruchovej údržby
 základy PLC a zodpovednosť za moderné strojné zariadenie
 vedomosti v oblasti vzduchových komponentov, hydrauliky, elektroniky, merania a regulácie
 riadiť kompresorovňu, sledovať spotrebu elektrickej energie
 vytvárať a udržiavať zoznam náhradných dielov
 komunikovať s dodávateľmi technológie pri riešení vzniknutých problémov
 poznatky a vedomosti, s ktorými sa uplatní v automobilovom priemysle

Podmienkou zaradenia do výberového konania je aj zaslanie CV v anglickom jazyku , platný § 21, 22 alebo 23 a komunikatívna znalosť AJ

- získanie pracovných skúsenosti
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť získať pracovné miesto na základe pracovných výsledkov a aktivity počas praxe

Pozícia je určená absolventom VŠ VÝHRADNE ELEKTROTECHNICKÉHO SMERU ALEBO ŠTUDENTOM, KTORÍ BUDÚ V ŠKOLSKOM ROKU 2017/2018 V POSLEDNOM ROČNÍKU Bc. ALEBO Ing. ŠTÚDIA.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie CV, ale kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bc. alebo VŠ elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Chuť stať sa kvalitným Inžinierom údržby, ktorý sa chce naučiť všetko od úplných základov
 Platný §21, 22 alebo §23
 Znalosť čítania elektrotechnickej a technickej výkresovej dokumentácie
 Zvedavosť, húževnatosť, ambicióznosť, samostatnosť

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HANON SYSTEMS SLOVAKIA S.R.O.
Ľudovíta Štúra 1033/78
019 01 Ilava
ID: 2705782   Dátum zverejnenia: 20.6.2017