Junior inžinier údržby - výzva pre absolventov s elektrotechnickým zameraním

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
1 100 EUR/mesiacmzda záleží od pracovných skúsenosti a znalosti uchádzača - brigády počas školy, školské projekty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za diagnostikovanie problémov, testovanie a vyriešenie opráv,
- plánuje a riadi preventívnu údržbu a opravy v spolupráci s výrobou
- navrhuje a realizuje optimálne riešenia (technické zabezpečenie, náklady, časový prehľad)
- je kontaktnou osobou pre dodávateľov strojov, zariadení
- definuje technické požiadavky a spolupracuje s nákupcom pri nákupe a zabezpečení náhradných dielov pre stroje a zariadenia
- pracovná spôsobilosť podľa vyhl. 508/2009 § 21 alebo §22 – NUTNOSŤ

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie CV v anglickom a slovenskom jazyku, platný § 21 alebo § 22 a komunikatívna znalosť AJ

13.-14. plat, príspevok na letnú dovolenku, preplácané nadčasy, relokačný príspevok, preplácané voľnočasové aktivity, príspevok zamestnávateľa do DDS, účasť na školeniach, práca s modernými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Znalosť čítania elektrotechnickej a technickej výkresovej dokumentácie
 Zvedavosť, húževnatosť, ambicióznosť, samostatnosť
 Platná vyhláška 508/2009 §21, 22 alebo §23

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2705782  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac