Procesný inžinier

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) Príprava technológie v predsériovej fáze zahŕňajúca:
- zavádzanie nových projektov po fázu sériovej výroby
- výber nových strojov a nástrojov, ich pripomienkovanie, inštalácia, odladenie, overenie spôsobilosti až po zaškolenie obsluhy
- tvorba layoutov a ich optimalizácia
- riešenie technických problémov vo výrobe
- zavádzanie štatistických metód riadenia procesov (SPC)
- časové snímky pre montážne procesy a rozdelenie pracovných úkonov
- vypracovanie procesnej dokumentácie: procesné flow charty, PFMEA, kontrolné plány, pracovné inštrukcie, návody na obsluhu a zoraďovanie, kontrolné záznamy, autonómna údržba...
b) Podpora sériovej výroby zahrnujúca:
- zlepšovanie a optimalizácia existujúcich procesov; Lean, Kaizen, Poka Yoke
- účasť na aktivitách VA/VE a TQCM (Value Analysis / Value Engineering, Program znižovania nákladov)
c) Určovanie výrobných cyklov a investícií pri naceňovaní nových projektov
d) Spolupráca s oddeleniami výroby, kvality údržby a dizajnu

Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybratí kandidáti, ktorí zašlú CV v anglickom a slovenskom jazyku.

* bonusy v závislosti od pracovných výsledkov
* pravidelné prehodnocovanie mzdy
* kvalitný sociálny program
* práca v modernej rozvíjajúcej sa spoločnosti
* možnosť odborného a profesionálneho rastu
* príspevok na ubytovanie / cestovné pre mimo regionálnych kandidátov.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pozíciu, zašlite Vašu žiadosť spolu so štrukturovaným životopisom v slovenskom aj anglickom jazyku emailom, prípadne poštou na doleuvedené kontakty s označením "Procesný inžinier".

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie CV. Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu dávate zároveň súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechatronika, priemyselné inžinierstvo, autoamtizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosti výrobných procesov, automatizácie, montáže
- komunikačné zručnosti, analytické a praktické myslenie
- znalosť technickej dokumentácie v automobilovom priemysle
- znalosť postupov pri analýze koreňovej príčiny
- princípy a nástroje Six sigma a Lean production (poka-yoke, FMEA, 5S atď.)
- dobrá znalosť anglického jazyka - na komunikatívnej úrovni

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujucou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HANON SYSTEMS SLOVAKIA S.R.O.
Ľudovíta Štúra 1033/78
019 01 Ilava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2337998   Dátum zverejnenia: 19.9.2016