Inžinier kvality - vhodné pre absolventa študijného odboru

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovať a overovať vstupnú kontrolu, kontrolu komponentov a dokumentáciu od dodávateľov.
• Podporovať nové projekty a sledovať udalosti v predsériovej výrobe.
• Riadiť dokumentáciu kvality a administrovať vstupy.
• Sledovať nezhody porovnávať, historické dáta o nezhodných produktoch a následne pripravovať vhodné kroky kontroly kvality.
• Poskytovať správy o kvalite na týždennej a mesačnej báze – TPPA, sledovanie dodávateľov.
• Riadiť a vykonávať audit procesu a produktu.
• Kontrolovať uvoľnenie aktuálnych výkresov a podporovať zmeny v kusovníku
• Sledovať 4M zmeny a kontrolovať vplyv na kvalitu
• Pripravovať a riadiť PPAP
• Vykonávať a sledovať požiadavky zákazníkov, OEM problémy kvality.

Kontaktovať budeme vybratých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície a zašlú svoje CV v anglickom aj slovenskom jazyku.

- Práca v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- Práca s možnosťou osobného a profesionálneho rozvoja
- Bohatý sociálny program
- Príspevok na ubytovanie pre mimoregionalnych kandidátov.

Ak vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku vrátane nižšie uvedeného súhlasu e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením "Inžinier kvality".
Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

„ Meno a priezvisko, týmto dávam súhlas spoločnosti Hanon Systems Slovakia, s.r.o., L.Štúra 1033/78, 019 01 Ilava; na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle Zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a to až do jeho odvolania písomnou formou.“

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

automobilový priemysel, event. absolvent VŠ v odbore kvalita

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Absolventi VŠ z odborov zameraných na kvalitu.
- Znalosť nástrojov kvality.
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Skúsenosti v oblasti externej kontroly kvality v automobilovom priemysle - vítané
- Flexibilita
- Pro-zákaznícka orientácia
- Ochota pracovať v medzinárodnom tíme

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HANON SYSTEMS SLOVAKIA S.R.O.
Ľudovíta Štúra 1033/78
019 01 Ilava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2257628   Dátum zverejnenia: 29.11.2016