Junior inžinier kvality - absolventi VŠ technického smeru rozbehnite svoju kariéru v automobilovom priemysle

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ihneď
1000 € v závislosti od predošlých skúsenosti a úrovne ovládania Aj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NAUČÍME ŤA:
• Organizovať a overovať vstupnú kontrolu, kontrolu komponentov a dokumentáciu od dodávateľov.
• Podporovať nové projekty a sledovať udalosti v predsériovej výrobe.
• Riadiť dokumentáciu kvality a administrovať vstupy.
• Sledovať nezhody, porovnávať historické dáta o nezhodných produktoch a následne pripravovať vhodné kroky kontroly kvality.
• Poskytovať správy o kvalite na týždennej a mesačnej báze – TPPA, sledovanie dodávateľov.
• Riadiť a vykonávať audit procesu a produktu.
• Kontrolovať uvoľnenie aktuálnych výkresov a podporovať zmeny v kusovníku
• Sledovať 4M zmeny a kontrolovať vplyv na kvalitu
• Pripravovať a riadiť PPAP
• Vykonávať a sledovať požiadavky zákazníkov, OEM problémy kvality.

Kontaktovať budeme vybratých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície a zašlú svoje CV v anglickom aj slovenskom jazyku.

- Motivačné mzdové ohodnotenie.
- Kvartálne odmeny, 13. plat, preplácané nadčasy, príspevok na letnú dovolenku, príspevok do 3. piliera, preplácanie voľnočasových aktivít, účasť na školeniach ...
- Príspevok na ubytovanie pre mimoregionalnych kandidátov.
- Práca v stabilnej a prosperujucej medzinárodnej spoločnosti.
- Práca s možnosťou osobného a profesionálneho rozvoja .

„ Meno a priezvisko, týmto dávam súhlas spoločnosti Hanon Systems Slovakia, s.r.o., L.Štúra 1033/78, 019 01 Ilava; na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle Zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a to až do jeho odvolania písomnou formou.“

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel, event. absolvent VŠ v odbore kvalita

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Absolventi VŠ technického smeru.
- Teoretická znalosť nástrojov kvality - výhoda
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Skúsenosti v oblasti externej kontroly kvality v automobilovom priemysle - vítané (brigády počas VŠ)
- Pro-zákaznícka orientácia
- Ochota pracovať v medzinárodnom tíme

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2257628  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € v závislosti od predošlých skúsenosti a úrovne ovládania Aj