PLC špecialista

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správu PLC systému na strojoch a zariadeniach
- pracovná spôsobilosť podľa vyhl. 508/2009 § 22 alebo §23
- plánuje a riadi preventívnu údržbu a opravy v spolupráci s výrobou
- navrhuje a realizuje optimálne riešenia (technické zabezpečenie, náklady, časový prehľad)
- je kontaktnou osobou pre dodávateľov stojov, zariadení
- definuje technické požiadavky a spolupracuje s nákupcom pri nákupe a zabezpečení náhradných dielov pre stroje a zariadenia
- je kľúčovým užívateľom systému preventívnej údržby

Kontaktovať budene len záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície a zašlú CV v anglickom a slovenskom jazyku.

- práca v medzinárodnej rastúcej spoločnosti jedného z najvýznamnejších svetových dodávateĺov
automobilového priemyslu
- 13. plat, štvrťročné odmeny, motivujúci sociálny program
- možnosť odborného a profesionálneho rastu
- príspevok na cestovné ubytovanie pre mimoregionálnych kandidátov

Ak vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením "PLC špecialista".

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť riadiacich systémov PLC - programovanie
- platná vyhláška 508/2009
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HANON SYSTEMS SLOVAKIA S.R.O.
Ľudovíta Štúra 1033/78
019 01 Ilava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1717146   Dátum zverejnenia: 5.12.2016