PLC špecialista

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacvýška mzdy sa upravuje v závislosti od praktických skúsenosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za správu PLC systému a podružných častí (napr. interface, meniče, čítačky a pod.) na strojoch a zariadeniach.
- Programovanie PLC (primárne Mitsubishi), monitorovanie stavu výrobných zariadení.
- Podpora pri riešení porúch, hľadanie zdroja príčin - analýza porúch.
- Modifikácie programov na základe požiadavky oddelenia výroby/kvality/procesu/údržby.
- Optimalizácia programov a výrobných procesov.
- Úprava programov pri zmene výrobných modelov.
- Navrhuje a realizuje optimálne riešenia (technické zabezpečenie, náklady, časový prehľad).
- Implementovať spoľahlivosť a zlepšenia strojov.

Kontaktovať budene len záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky pozície a zašlú CV v anglickom a slovenskom jazyku.

- práca v medzinárodnej rastúcej spoločnosti jedného z najvýznamnejších svetových dodávateĺov
automobilového priemyslu
- 13. plat, štvrťročné odmeny, motivujúci sociálny program
- možnosť odborného a profesionálneho rastu
- príspevok na cestovné ubytovanie pre mimoregionálnych kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
PLC - Expert

Počet rokov praxe

3

- znalosť riadiacich systémov PLC - programovanie
- PLATNÁ vyhláška 508/2009
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1717146  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac