Špecialista účtovníctva

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vystavovanie mesačných faktúr, vystavovanie dobropisov
• Odsúhlasovanie zostatkov so zákazníkmi
• Upomienky
• Sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov
• Denná kontrola zaúčtovaných faktúr
• Riešiť zákaznícke sťažnosti
• Plánovať, kontrolovať a aktualizovať s ohľadom na rozpočet príjmov na mesačnej a ročnej báze,sledovať a vyhodnocovať
• Vykonávanie aktivít, ktoré sú súčasťou mesačných závierok, a to v oblasti výnosov a pohľadávok
• Zaistenie vnútornej činnosti týkajúce sa účtu pohľadávok a výnosov
• Spracovávanie interných účtovných dokladov týkajúce sa pohľadávok

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Bohatý sociálny program
Možnosť naštartovať kariéru.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením "Špecialista účtovníctva".
Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívna znalosť anglického jazyka - výhodou
- Práca vhodná pre absolventa/-tku, resp. študenta/tku posledného ročníka VŠ ekonomického smeru - účtovníctvo výhoda
- Práca v tíme

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HANON SYSTEMS SLOVAKIA S.R.O.
Ľudovíta Štúra 1033/78
019 01 Ilava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1242611   Dátum zverejnenia: 30.11.2016