Špecialista účtovníctva (zástup za MD/RD)

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
ASAP
1050 € v závislosti od predošlých skúsenosti, dĺžky praxe a úrovne ovládania Aj sa výška mzdy upravuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať činnosti spojené s mesačnou uzávierkou na základe plánu uzávierok
• Pripravovať a zhromažďovať dokumenty a ich priradenie k jednotlivým investičným zákazkám, zhromažďovať informácie o budúcom používaní investičného majetku
• Zaradiť investičný majetok v súlade s platnou legislatívou
• Účtovať odpisy investičného majetku
• Zabezpečiť interné aktivity súvisiace s inventúrou hmotného majetku
• Evidencia a mesačná uzávierka zákazníckych projektov (účtovanie ziskov a strát z jednotlivých projektov)
• Pripravovať a zhromažďovať informácie a dokumenty a ich priradenie k jednotlivým
zákazníckym projektom
• Plánovať a kontrolovať rozpočty týchto projektov
• Spracovať interné účtovné doklady
• Pripraviť finančné reporty v súlade s požiadavkami manažmentu

Kontaktovať budeme záujemcov, ktorí zašlú svoje CV v anglickom aj slovenskom jazyku a budú spĺňať požiadavky pozície.

kvartálne odmeny, 13-ty plat, príspevok na letnú dovolenku nad rámec zákona, preplácané nadčasy, pružný pracovný čas, vlastná jedáleň, príspevok na cestovné, vzdelávanie

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením "Špecialista účtovníctva".
Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívna znalosť anglického jazyka - výhodou
- Práca vhodná aj pre absolventa/-tku, resp. študenta/tku posledného ročníka VŠ ekonomického smeru - ÚČTOVNÍCTVO
- Práca v tíme

Hanon Systems Slovakia s.r.o. Ilava je súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá zamestnáva celosvetovo viac ako 21.000 zamestnancov. Korporácia je zameraná na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 51 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 3 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Korporácia sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Hlavnými zákazníkmi závodu Hanon Systems Slovakia, s.r.o. v Ilave sú automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďalšie, pre ktoré vyrába klimatizačné jednotky a iné komponenty.
Závod v Ilave vznikol v roku 2007 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1242611  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1050 € v závislosti od predošlých skúsenosti, dĺžky praxe a úrovne ovládania Aj sa výška mzdy upravuje