Údržbár foriem

Hanjoo Light Metal s. r. o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus, príplatok za sťažené prostredie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná údržba foriem
- prevencia a oprava foriem a ich častí
- asistencia pri montáži nových foriem
- spolupráca pri odstraňovaní porúch s ostatnými oddeleniami
- dodržiavanie zásad BOZP a PO

- príjemný pracovný kolektív
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v jednozmennej prevádzke

​- príplatok za sťažené prostredie na rizikovom pracovisku 0,862 EUR/hodina
​- príspevok na stravovanie 4,29 EUR/deň
​- dochádzkový bonus 70 EUR/mesiac​

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky uvedené v tejto ponuke. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár foriem

Počet rokov praxe

1

- prax vo výrobnej spoločnosti a skúsenosti s údržbou mechanických častí strojov a zariadení výhodou
- záujem o formy a ich údržbu
- schopnosť technického myslenia
- flexibilita a samostatnosť pri riešení požiadaviek

Spoločnosť Hanjoo Metal Light je kórejská spoločnosť, ktorá sa za viac ako 30 rokov pôsobenia na domácom trhu stala lídrom výroby hliníkových odliatkov pre automobilové komponenty. V súčasnosti má Hanjoo Metal Light najväčšiu kapacitu na odlievanie hliníka v Južnej Kórei. Tento pozoruhodný rast je odrazom inovatívnych technológii a investícií do výskumu a vlastnej odlievacej technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4389321  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac