Kontrolór/-ka kvality

Handtmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Traťová 9, 040 18 Košice
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vstupnú kontrolu surovín a komponentov v súlade s predpísanými kontrolnými inštrukciami;
- uvoľňuje výrobu na základe posúdenia kvality výrobkov;
- vykonáva medzioperačnú a výstupnú kontrolu kvality výrobkov na základe kontrolných plánov;
- blokuje a odblokuje výrobky na základe posúdenia kvality výrobkov;
- spracováva protokoly a iné dokumenty o výsledkoch kontroly;
- vykonáva merania na spektrometri, Röntgenovom zariadení, 3D meracom zariadení a iných meracích prístrojoch a zariadeniach, vykonáva predpísané funkčné testy, prípadne vykonáva iné predpísané testovacie postupy a analýzy;

- zaujímavá práca v dynamický rastúcej spoločnosti
- prémia - 2x v roku
- stabilné zamestnanie
- sociálny program
- príspevok na dopravu
- bonus 1x ročne
- DDS
- možnosť vzdelávania

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom poštou alebo e-mailom na info@handtmann.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3
3

- zodpovedný prístup k práci
- precíznosť a dôslednosť
- čítanie technických výkresov
- znalosť nemeckého jazyka (nie je podmienkou)
- spoľahlivosť a flexibilita

Handtmann Slovakia, s.r.o.je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 2400 zamestnancov, z toho 150 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Slovakia, s.r.o. zabezpečuje výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním pre automobilový priemysel. Od januára 2011 sa úspešne spustil aj projekt CNC opracovanie a montáž komponentov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Traťová 9
040 18 Košice
ID: 1343461   Dátum zverejnenia: 19.10.2016