Elektrotechnik - výrobná spoločnosť (Ref. č.: 0817)

Handtmann Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Traťová 9, 040 18 Košice
Termín nástupu
20.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostikovanie porúch a oprava tlakových odlievacich strojov ako aj iných výrobných zariadení;
- vykonávanie opráv, výmeny náhradných dielov a údržby mechanických a elektrických častí strojov;
- denné vykonávanie činností spojených s preventívnou údržbou;

- zaujímavá práca v stabilne rastúcej spoločnosti
- prémia 2x v roku
- sociálny program
- príspevok na dopravu
- bonus 1x v roku
- DDS
- rekondičný pobyt

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom poštou alebo e-mailom na info@handtmann.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

na podobnej pozícii
5

- ochota pracovať v tíme
- ochota pracovať na zmeny-4 zmenka
- zodpovednosť
- znalosť v oblasti slaboprúdu, mechatroniky, hydraulických systémov
- par. 21, par. 22 je výhodou
- znalosť nemeckého jazyka- výhodou

Handtmann Slovakia, s.r.o. je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 165 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Slovakia, s.r.o. zabezpečuje výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním pre automobilový priemysel. Od januára 2011 sa úspešne spustil aj projekt CNC opracovanie a montáž komponentov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Traťová 9
040 18 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Mitrová
Tel.: 00421 55 789 05 16
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1238526   Dátum zverejnenia: 10.8.2017