Učiteľ 1.-4. ročník ZŠ/učiteľ materskej škôlky/asistent učiteľa

Handprints International Bratislava

Miesto práce
Lazaretská 9, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pedagogická činnosť, výchovno-vzdelávacie aktivity, starostlivosť o deti, konzultácie s rodičmi v medzinárodnej materskej škole.

celodenná strava zdarma, školenia, tréningy, osobnostný rozvoj, medzinárodný mladý kolektív a výborné vzťahy, pre záujemcov mimo Bratislavy možnosť ubytovania

Životopisy a motivačný list je potrebné zaslať na adresu: handprintsinternational@gmail.com
Prijímací pohovor sa realizuje v dvoch kolách - osobný pohovor a aktivita s deťmi. Je potrebné pripraviť si krátku ukážku práce s deťmi v anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk, učiteľstvo - školstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, tvorivosť, pozitívne naladenie, komunikatívnosť, schopnosť plánovať, schopnosť spolupracovať v tíme, vzťah k deťom, reprezentatívne vystupovanie.

Sme hygienou schválená medzinárodná materská škola, so zahraničnou klientelou. Poskytujeme predprimárne vzdelávanie pre deti vo veku od 2 do 6 rokov podľa medzinárodných štandardov. Máme 6 tried, v ktorých pôsobia učitelia z rôznych krajín sveta. Náš kolektív je mladý, tvorivý, s dobrou pracovnou atmosférou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Lazaretská 9
81108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Jurečková
Tel.: 0948/888 977
E-mail: poslať životopis
ID: 2745816   Dátum zverejnenia: 12.5.2017