Učiteľ materskej / základnej školy

Handprints International Bratislava

Miesto práce
Lazaretská 9, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
750 - 1000 (dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pedagogická činnosť, výchovno-vzdelávacie aktivity, starostlivosť o deti, konzultácie s rodičmi v medzinárodnej materskej škole.

celodenná strava zdarma, školenia, tréningy, osobnostný rozvoj, medzinárodný mladý kolektív a výborné vzťahy

Životopisy a motivačný list je potrebné zaslať na adresu: handprintscentrum@yahoo.com
Prijímací pohovor sa realizuje v dvoch kolách - osobný pohovor a aktivita s deťmi. Je potrebné pripraviť si krátku ukážku práce s deťmi v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk, učiteľstvo - školstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, tvorivosť, pozitívne naladenie, komunikatívnosť, schopnosť plánovať, schopnosť spolupracovať v tíme, vzťah k deťom, reprezentatívne vystupovanie.

Sme hygienou schválená medzinárodná materská škola, so zahraničnou klientelou. Poskytujeme predprimárne vzdelávanie pre deti vo veku od 2d o 6 rokov podľa medzinárodných štandardov. Máme 6 tried, v ktorých pôsobia učitelia z rôznych krajín sveta. Náš kolektív je mladý, tvorivý, s dobrou pracovnou atmosférou.

Lazaretská 9
81108 Bratislava
ID: 2745816   Dátum zverejnenia: 2.10.2016