Marketing guru / brand manager

ZOET.gallery s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletný návrh a dohľad nad marketingovou stratégiou pre novo uvádzaný produkt v lokálnom aj globálnom rozmere, brand building, tvorba kreatívnych online a offline marketingových kampaní, PR, úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu.

Možnosť naplno prejaviť svoju osobnosť a kreativitu vo výsledkoch práce, bez korporátnych obmedzení. V prípade vyhovujúcich pracovných výsledkov a osobnostných predpokladov rýchly kariérny postup.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na emailovú adresu [email protected]. Podklady z účasti na iných projektoch sú výhodou.

Výberové konanie realizujeme v troch kolách. Termín pracovných pohovorov v Bratislave a v Košiciach Vám oznámime telefonicky. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kreatívnych uchádzačov so zanietenosťou do problematiky, schopných a ochotných niesť zodpovednosť za vykonanú prácu.

Podmienkou je časová flexibilita, ochota cestovať a reagovať na potreby súvisiace s rozvojom projektu. Požadujeme organizačné schopnosti pre efektívnu prácu v tíme, komunikáciu s agentúrami, neskôr pre organizáciu práce podriadených.

ZOET je medzinárodná prezentačná a predajná platforma pre umelcov a dizajnérov s kurátorským dohľadom.
Na prelome rokov 2015/2016 platformu sprístupníme širokej verejnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2226662  Dátum zverejnenia: 18.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou