Obchodný zástupca pre kozmetiku Joanna, dojčenský sortiment Canpol babies a Lovi

Hana Group s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac, percentuálna provízia podľa obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ponuka kozmetického sortimentu zn.Joanna, Delia, V.Laboratories vlasovej kozmetiky Biokap ,existujúcim zákazníkom,vyhľadávanie nových zákazníkov starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-ponuka dojčenského sortimentu Canpol babies, Lovi
- budovanie značky na trhu, prieskum trhu, marketingové aktivity
- zabezpečenie predaja a plnenie stanovených objemových a
finančných cieľov vo zverenej oblasti
- návšteva MO prevádzok a sietí (objednávky, merchandising, store check)

- služobný automobil
- služobný telefón
- existujúca klientela
- zabehnutý sortiment na trhu

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou a motivačným listom do 14.04.2019 na [email protected]. Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skúsenosti v oblasti obchodný zástupca výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

-VP sk. B,
-vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti, flexibilita, spoločenskosť, empatia, nekonfliktnosť, reprezentatívne vystupovanie, dynamické pracovné nasadenie
-skúsenosti s distribúciou a predajom drogistického sortimentu výhodou

Sme obchodná spoločnosť, ktorá je výhradným distribútorom kozmetiky Joanna, vlasovej kozmetiky Talianskej firmy Biosline-Biokap, prírodnej kozmetiky Mossa, a poľských značiek Delia cosmetics, V. Laboratories, Zabezpečujeme distribúciu doplnkového sortimentu do drogérií a kaderníckych salónov.Sme dodávateľom do obchodných sietí Dm drogerie, Teta drogerie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1257196  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac, percentuálna provízia podľa obratu