Account Manager

Hammer Agency Bratislava s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 700 EUR/mesiac1500 Eur brutto počas skúšobnej doby. Alebo podľa dohody v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Account Manager. Ponúkame stabilnú prácu pri tvorbe pravidelného propagačného materiálu v oblasti Retail pre nášho dlhoročného klienta.

Náplňou Vašej práce bude:

  • každodenný ústny aj písomný kontakt s klientom, pochopenie potrieb klienta,
  • pravidelná kontrola toku informácií medzi klientom a agentúrou na primeranej a včasnej báze,
  • zodpovednosť za koordináciu kampaní počas celého procesu tvorby od vytvorenia prvotného briefu až po úspešné odovzdanie finálnych dát klientovi,
  • zodpovednosť za dodržiavanie termínov,
  • zodpovednosť za riadenie každodenného pracovného procesu tímu grafikov,
  • administratívne práce súvisiace s procesom tvorby propagačného materiálu/kampane klienta,
  • komunikácia a úzka spolupráca s Foto-štúdiom.

Okrem príjemnej atmosféry nášho officu, ktorý sa nachádza v budove rodinného domu so záhradou, Vás okrem milých kolegov bude každý deň čakať káva, čaj a príležitostne spoločné agentúrne raňajky, či grilovačka na záhrade.

Každý deň prídete do kontaktu s kolegami z tímu grafikov a v neposlednom rade aj so skúseným tímom z nášho Foto-štúdia. Môžete sa spoľahnúť na férovosť v jednaní a otvorenú komunikáciu.

Ako benefit ponúkame po dôkladnom zaučení možnosť kombinácie office a home office, postupnú možnosť rastu a tiež pracovný iPhone a MacBook.

Do officu je dobrá dostupnosť MHD aj autom (možnosť parkovať na ulici bez poplatkov), v našich priestoroch máme miesto aj na uloženie bicykla alebo kolobežky.

Sme malá agentúra sídliaca v Bratislave, ktorá je zároveň súčasťou veľkej a úzko spolupracujúcej nadnárodnej siete Hammer agentúr s pobočkami v kľúčových krajinách strednej Európy a to hlavne v Budapešti, Prahe a Krakove. Viac informácií o nás nájdete aj na https://hammeragency.sk/.

Váš životopis s fotografiou v anglickom a slovenskom jazyku a motivačný list môžete posielať na e-mailovú adresu [email protected]. Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Account Manager v reklamnej agentúre

Počet rokov praxe

2

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s tímovým duchom, zmyslom pre detail, schopnosťou adaptovať sa na zmeny a ideálne aspoň s dvojročnou skúsenosťou na pozícii Account Manager v agentúre.

Dôležitými vlastnosťami pri tejto práci by mali byť najmä príjemné a profesionálne vystupovanie, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, zmysel vidieť veci komplexne, vedieť prijať aj negatívny feedback a nebáť sa učiť aj na vlastných chybách.

Nutnosťou je aj schopnosť samostatne a rýchlo pracovať v programoch Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Power Point) a znalosť slovenského pravopisu.

Veľké plus pri tejto práci je aj kreativita, proaktivita, prípadne schopnosť tvorby copywritingu.

Creativity is all around us. It manifests itself in all types and kinds of business, everything from the street to the net. Hammer Creative, Hammer Digital, Hammer Social Media and Hammer Leaflet are four expert teams in these areas, all under one roof that is called “ Hammer Agency The Network.” Here creativity isn’t just for creativity’s sake but to drive sales, as well as, marketing communication.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810526  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac